Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
23-04-2015

На Ковельщині ремонтуватимуть школи

  22 квітня, в залі засідань райдержадміністрації, голова райдержадміністрації Віктор Козак провів нараду з представниками будівельних, проектних організацій, яка пройшла  за участю голови районної ради Ігоря Верчука, першого заступника голови райдержадміністрації Вячеслава Сидорука, окремих начальників управлінь, відділів райдержадміністрації, представників будівельних, проектних організацій, - повідомили у відділі інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ковельської райдержадміністрації.


Про проведення ремонтних робіт в бюджетних установах району йшлося в ході наради.Голова райдержадміністрації Віктор Козак з акцентував  увагу присутніх на  кожному із об’єктів бюджетних установ району, де в цьому році передбачається проведення поточних ремонтів, а саме: поточному ремонті корпусу та перекритті шатрової покрівлі Люблинецької ЗОШ І-ІІІ ст на суму 120 тис. грн.; перекритті даху районної дитячої бібліотеки на суму 250 тис. грн.  поточному ремонті коридору сходових маршрутів запасного виходу та встановленні додаткової системи опалення, заміні внутрішньої системи опалення, заміні зовнішньої теплотраси Дубівської ЗОШ на суму 230 тис. грн.; ремонті санвузлів і облаштуванні кімнати гігієни у спортзалі Велицької ЗОШ І-ІІІ ст., облаштуванні водостоків Кричевичівської ЗОШ І-ІІІ ст., будівництві зовнішніх санвузлів Любитівської ЗОШ І-ІІІ ст.., заміні підлоги у спортзалах в  Пісочненській, Дубівській, Скулинській ЗОШ І-ІІІ ст., поточному ремонті позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Оберіг», ремонті адмінбудинку стадіону  «Дружба» смт. Голоби та інших.Віктор Козак наголосив на якісному виконанні всіх видів робіт, Поряд з цим, зауважив, що при виборі підрядних організацій перевага буде надаватися тім підприємствам, які зареєстровані в районі, для того щоб податок повертався в районний бюджет. Все що стосується питання деревини, то вказав на налагоджену співпрацю з СЛАТ «ТУР», яке забезпечене лісовим ресурсом, пилорами та сушкою деревини.   

 

 

Голова райдержадміністрації просив представників будівельних організацій  детально ознайомитися з переліком ремонтних робіт по бюджетних установах району  та подати свої пропозиції, розрахунки щодо їх вартості. Просив врахувати той момент, що всі ремонтні роботи по закладах освіти мають бути закінчені до початку нового навчального року.

 

 

Водночас, порушувалися питання щодо продовження будівництва соціально-значимих об’єктів району, зокрема Білинської ЗОШ І-ІІІ ст.  Віктор Теододосійович сказав, що нині вишукуються можливості подальшого фінансування, спрямованого на перекриття даху цієї школи.  Відповідні пропозиції для фінансування з Державного Фонду регіонального розвитку подані на два об’єкти: реконструкцію покрівлі ДНЗ «Калинонька» смт. Люблинець, на суму 1 млн. 195 тис. грн. та реконструкцію адміністративної будівлі під дитячий садок с. Мощена, на суму 1 млн. 185 тис. грн.

 

 

 

 

 

Про - Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa