Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
22-04-2015

Ковельський водоканал виловлюватиме тих, хто незаконно підключився до труби

 Ковельське управління водопровідно-каналізаційного господарства обіцяє з 15 квітня кинути всі свої сили і можливості на пошуки тих осіб, які самовільно підключилися до міських мереж водопостачання та водовідведення. Наофіційному сайті Ковельського УВКГ, який нещодавно з’явився у всесвітній павутині (адреса сайту: www.kovelvoda.com), йдеться, що таким чином не законослухняні мешканці завдають істотної матеріальної шкоди підприємству.
А до 15 квітня керівництво водоканалу наполегливо рекомендує таким користувачам звернутися у виробничо-технічний відділ підприємства, щоб зареєструватися та оформити необхідні документи, тим самим уникнути чималих штрафних санкцій, а також неприємних розмов у прокуратурі. 
Адміністрація комунального підприємства для кращого сприйняття даної інформації безоблікованим споживачам наголошує на підпункті 3.3 Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затвердженні наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України, де йдеться, що у випадку самовільного приєднання та безоблікового водокористування виробник (тобто Ковельське УВКГ «Ковельводоканал») виконує розрахунок витрат води за пропускною спроможністю труби вводу при швидкості руху води в ній 2.0 м/с та дією її повним перерізом протягом 24 годин за добу.

Розрахунковий період у цьому випадку встановлюється з дня початку такого водокористування. Як приклад розрахунку при стандартному діаметрі труби 15 мм. і максимальній швидкості води в ній 2 м/с споживання за відповідною формулою розрахунку складає 1,27 куб. м за годину, за добу - 30.48 куб. м; а за місяць доведеться сплатити за 914 куб. м. водопостачання та за 914 куб.м  водовідведення  Якщо діаметр труби буде більший, то й сума штрафу відповідно збільшиться.


На сайті водоканалу ще подана інформація щодо злісних боржників підприємства (там суми несплати за послуги водопостачання та водовідведення сягають більше тисячі гривень), розміщена таблиця з нині діючими тарифами, а також тут подано багато цікавої та корисної інформації  щодо роботи водоканалу і співпраці зі своїми споживачів.    

 

 

 

 

Про - Ковель 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa