Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
08-04-2015

Три села в Ковельському районі змінили свої межі

   Близько трьохсот заяв, за словами виконуючого обов’язки начальника Управління Держземагентства в Ковельському районі Івана Лукасюка, надійшло у відомство від учасників АТО на виділення їм земельних ділянок. Також чиновник відмітив, що значна частина українських бійців висловила бажання безкоштовно отримати свій наділ на території населених пунктів Колодяженської сільської ради (села Будище, Колодяжне, Волошки). 


Депутат Ковельської райради Володимир Хомік, який в раді представляє інтереси даної громади, зауважив, що, приміром, у Колодяжному, де згодом хочуть оселитися наші бійці, за останні сім років не було виділено під індивідуальне будівництво жодної ділянки, бо вільної землі тут попросту немає. Тому Колодяжненська сільська рада і запропонувала районним депутатам своїм рішенням розширити «кордони» сіл Будище, Волошки і, звичайно, Колодяжне. Вся ця інформація стала відома на другому пленарному засідання 44 сесії районної ради, де пропонувалося затвердити проект рішення землеустрою щодо зміни меж вищезазначених населених пунктів. Щоправда, під час обговорення даного питання в окремих депутатів виникло чимало сумнівів стосовно того, чи не чергова це намальовується земельна афера. Зокрема, депутат Віктор Лук’янчук звинуватив авторів проекту рішення в непрозорості його подання. Він, а також чимало його колег, забажали побачити схеми тих територій, які мали б стати окраїною сіл. Більше того, районні парламентарі дізналися, що даний проект рішення не змогла розглянути відповідна постійна комісія і винести свої пропозиції та рекомендації. 
І вже тоді, коли депутати мали твердий намір перенести розгляд даного питання на одну з наступних сесій, в ситуацію втрутився голова Ковельської райдержадміністрації Віктор Козак. Він закликав народних обранців цього не робити, бо тоді буде втрачено багато часу, а ще ж необхідно виготовити проектно-кошторисну документацію. 

 

 

 

«Я особисто їздив дивитися на ці ділянки і запевняю вас, що вони будуть надані лише учасникам АТО. Щоразу до мене приходять наші бійці і заводять мову про надання їм земельних ділянок. Вже сьогодні я відповідаю, що вони зможуть їх отримати приблизно в серпні. А якщо рада питання про зміну меж населених пунктів зараз відкладе, то ми запізнимося зі строками», - зауважив очільник району.

 

 

Після тривалих дискусій депутати все ж погодилися відкласти обговорення даного питання, але насамкінець засідання. До того часу вони очікували отримати схеми територій, їх швидко опрацювати і приступити до голосування. 

 

 

В результаті більшість в залі таки погодилася підтримати це рішення. Таким чином, село Будище завдяки додатково включеним до нього земельним ділянкам на загальну площу 200,4060га тепер у нових межах має площу 247,9060га.; село Колодяжне розширило свою територію на 366,6345га і становить – 643,5345га землі.; село Волошки з прийняттям нового документу розрослося на 131,2983га землі і тепер має загальну площу 253,7983га.

 

 

 

 

Про -  Ковель

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa