Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
25-02-2015

На Ковельському залізничному вузлі відбулись навчання сил цивільного захисту

  24 лютого у місті Ковелі Волинської області відбулись тактико-спеціальні навчання сил та формувань цивільного захисту щодо організації гасіння пожеж та проведення аварійно-рятувальних робіт на об'єктах залізниці, - повідомили в управлінні ДСНС у Волинській області.За легендою навчань через порушення технологічного процесу в резервуарному парку паливно-мастильних матеріалів сталося загорання в одному з резервуарів та подальшою його розгерметизацією. Виникла загроза перекидання полум’я на сусідні ємкості з пальним та споруди інфраструктури залізничного вузла.


 

Під час навчань найперше відпрацьовані дії чергового диспетчера щодо оповіщення керівного складу цього стратегічно-важливого об’єкту, служб екстреного реагування міста. До місця умовної надзвичайної ситуації прибули аварійна бригада електромереж залізничного вузла, чергова варта державної пожежно-рятувальної частини №4, а також бригада швидкої медичної допомоги. Для забезпечення громадського порядку було залучено воєнізовану охорону локомотивного депо та працівників транспортної міліції.
Працівники ДСНС спільно з службами цивільного захисту міста та формуваннями цивільного захисту залізничної станції «Ковель» відпрацювали спільні дії для якнайшвидшого локалізації умовної пожежі та запобігання екологічній аварії внаслідок розливу пального. Гасіння вогню здійснювалось шляхом подачі потужних водяних струменів та повітряно-механічної піни за допомоги спеціальних стволів з підвітряного боку, рятувальники працювали в тепловідбивних захисних костюмах. Рукавні лінії прокладали попід залізничними коліями.

 

 

Для допомоги підрозділам служби «101» залучено пожежний поїзд залізничного вузла, який доставив до місця події значний об’єм води та піноутворювача, а черговий розрахунок поїзда подав на гасіння два пінних стволи. До складу аварійно-відновлювальної бригади станції входить потужний кран на залізничному ходу, за допомогою якого відпрацьовано гасіння розлитого «палаючого» пального піском.

 

 

Всього до навчань залучались 47 працівників служб і формувань, 6 одиниць техніки.

 

 

За результатами тренувань визначено, що керівництво, черговий персонал об'єкту, підрозділи оперативно-рятувальної служби порятунку «101» та інші задіяні служби цивільного захисту м. Ковеля готові до виконання спільних завдань з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на об’єктах залізниці.

 

 

 

 

Про  -  Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa