Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
13-02-2015

У деяких класах ковельських шкіл тимчасово обмежено навчання

 Під час засідання виконкому начальник відділу епідеміологічного нагляду Ковельського міськрайонного управління ГУ Держсанепідслужби у Волинській області Оксана Яцина доповіла про стан захворюваності жителів міста на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип.


Вона зауважила, що активність епідемічного процесу захворюваності населення на грип та ГРВІ припадає на перший квартал року, найчастіше на кінець січня початок лютого, з піком захворюваності у другій половині лютого, - повідомили у Ковельському міськвиконкомі.У більшості епідемій грипу та ГРВІ найбільш високі рівні захворюваності припадають на дітей шкільного віку, які є активним джерелом інфекції. Школярі в силу своєї соціальної активності частіше всього бувають джерелом інфекції в сімейних вогнищах, тому своєчасні протиепідемічні заходи в школах відіграють суттєву роль у попередженні розповсюдження грипу в суспільстві в цілому.Серед усіх інфекційних захворювань, які зареєстровані в м.Ковелі та Ковельському районі на долю грипу та ГРВІ у 2014 році припадає 98%.З початку 2015 року з приводу ГРВІ офіційно звернулось за медичною допомогою 1160 чоловік, що становить 1% всього населення. Питома вага хворих дітей до 17 років склала 57,9% (671 особа). Найбільш значима частина захворюваності серед дітей припадає на вікову групу до 4-х років (23,5%) та від 5 до 14 років (25,1%).Лікувальні заклади забезпечені противірусними препаратами, дезінфікуючими середниками та засобами індивідуального захисту, дихальною апаратурою, кисневими концентраторами, пульсоксиметрами, моніторами. Проводяться щеплення.

 

Хворих на грип з початку епідсезону в м. Ковелі та Ковельському районі не зареєстровано.

 

 

Як повідомив начальник управління освіти Віктор Бичковський, у ряді навчальних закладів міста спостерігається різке зростання захворюваності дітей. Найбільша кількість школярів, які захворіли на гострі респіраторні вірусні інфекції і не відвідують навчальні заклади, припадає на ЗОШ №№1, 6, 9, 10, НВК №11, СШ №3 та міську гімназію – близько 30% учнів. У зв’язку з цим в окремих класах тимчасово обмежено навчальний процес.Також Ковельським міськрайонним управлінням ГУ Держсанепідслужби у Волинській області рекомендовано не проводити у цих навчальних закладах масових спортивних та культурно-мистецьких заходів до стабілізації ситуації та посилити просвітницьку роботу серед школярів та педагогів щодо профілактики захворювань на грип та ГРВІ. 

 

 

 Про  -  Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa