Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
06-02-2015

Голова Волинської ОДА побував у ДП «Вузлова лікарня станції Ковель»

Вчора, після офіційного представлення голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, новопризначений голова райдержадміністрації Віктор Козак, міський голова Олег Кіндер побували в ДП «Вузлова лікарня станції Ковель», - повідомили у відділі інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ковельської райдержадміністрації.Даний медичний заклад підпорядковується Державній адміністрації залізничного транспорту, координує її діяльність. Державне територіальне-галузеве об’єднання «Львівська залізниця».З передачею медичних закладів «Укрзалізниці» на утримання місцевих бюджетів, гостро постало питання її подальшого функціонування та фінансування. Адже в медичному закладі проходять лікування мешканці Ковеля, Луцька, Володимира-Волинського, а також ще 11 районів. Фахівці медичного закладу здійснюють передрейсові огляди локомотивів бригад, постійний контроль за станом здоров’я працівників залізниці.Громадськість, медичні працівники закладу звернулися до депутата обласної ради Віктора Козака з проханням втрутитися у ситуацію, задля її вирішення.З приходом на посаду керівника виконавчої влади району, його перший візит з головою облдержадміністрації був до даного закладу. Керівники влади області та району поспілкувалися з працівниками закладу, обговорили проблемні питання, подивилися матеріально-технічну базу.

 

 Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик запевнив, що всі рішення будуть спрямовані на те, щоб цей заклад функціонував. Проінформував також про зустріч з міністром інфраструктури, на якій обговорювали проблеми цієї лікарні, її фінансування.. Розглядається можливість лікування та реабілітації учасників АТО в цьому закладі.

 

Після ознайомлення з установою, Володимир Гунчик зазначив, що це дуже великий комплекс:  є багато землі, яка не використовується,  будівель, які нині непридатні і с тягарем для лікарні.

 

Володимир Петрович  оглянув цех протезування з виготовлення протезів, який працює за підтримки німецької компанії, адже ця проблема, як ніколи сьогодні актуальна.
 

 

Дав доручення заступнику голови облдержадміністрації щодо вивчення можливостей його подальшого розвитку і використання, встановив конкретні терміни, а саме:  до кінця лютого, подати  проект розвитку цього комплексу  під реабілітаційний центр. 

 

«Все потрібно зробити, щоб комплекс працював», - підсумував робочу поїздку губернатор.

 

 

 

Про  - Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa