Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
22-01-2015

У Ковельську ЦРЛ привезли медичної гуманітарки на 70 тисяч євро

 20 тонн гуманітарного вантажу від “Благодійного Фонду «Міжнародна асоціація підтримки України» зустрічали у Ковелі. Замовник – місцеве міськрайонне територіальне медичне об’єднання. Крам, загальною вартістю у 70 тисяч євро, з легкої руки небайдужих  вже незабаром розійдеться лікарнями Лесиного краю, тож зможе врятувати не одне людське життя, - повідомляє "Слово Волині"«Отримали 15 ліжок, отримали хірургічний інструментарій, крісла-каталки, дизинфікуючі середники, УЗД-апарати. Повірте, ваша  допомога потрапила у надійні руки. Вона буде правильно адресована і від пацієнтів у вас буде лише подяка», - зі щемом у голосі зауважила Людмила ІВАХНЮК, заступник головного лікаря Ковельського МТМО. 


Медичний вантаж збирали у Німеччині. Сприяла тамтешня діаспора. Переважно молодь, яка вивчилася і нині працює за кордоном. Минулоріч молоді люди й заснувала «Асоціацію підтримки України». Натепер структура зареєстрована, фактично, у кожній європейській столиці. І своїм коштом вже пролікувала майже сотню наших земляків , котрі постраждали під час подій на Майдані та в ході антитерористичної операції.Реабілітація армійців і посильна благодійна діяльність – ось головні напрямки роботи людей, кому не на словах, а на ділі справді болить Україна. 

 

«Міжнародна асоціація підтримки України» зареєстрована у семи країнах. У кожній з них є свій представник. Це – українці. Ті люди, які працюють у Європі. Це – наше молоде, розумне покоління. Вони були змотивовані з часів Майдану.  Головне гасло – «Не розгубитися!». Словом, це неурядова, спрямована допомога», - акцентувала представник фонду Ольга ДУРБАК-ЧУЙКО. 

 

 

Волонтер Наталія СОКОЛОВА медобладнанню, що дісталося Ковельщині, тішиться неймовірно. Каже, незабаром на ротацію повернуться майже 5  тисяч  волинян зі Сходу країни. І лікувати їм треба буде не лише душі, а й тіло.  На щастя, буде чим.«Була попередня зустріч з головним лікарем лікарні. Ми визначили 44 пункти , які є вкрай необхідні для вашого медзакладу. От знайте: 22  із них ми за допомогою «Асоціації» уже закрили», - похвалилася волонтер Наталія Соколова. 

 

Та навряд чи гуманітарний вантаж дістався би пункту призначення, якби не знаний в області і за її межами благодійний Фонд «Патріоти Волині». Завдяки його опікунові, народному депутату  України Степану ІВАХІВУ проблема транспортного довозу медобладнання,  як за помахом чарівної палички трансформувалась у приємний клопіт. 

 

«15 січня 2015 року благодійний Фонд «Патріоти Волині» підписав меморандум із «Асоціацією підтримки України». Серед спільних проектів є також і надання гуманітарної допомоги волинським лікарням. Наші партнери роблять велику справу. Тому, коли до нас звернулися лікарі  Ковельського МТМО профінансувати транспортування обладнання, благодійний фонд Степана Івахіва  охоче погодився. З-за кордону ми його привезли до Ковеля», - ввів у курс справи Павло САМОЛЮК, директор фонду.
 

 

Обліковувати закордонні дарунки працівники територіального об’єднання будуть недовго. Треба встигнути розвести їх у клініки, лабораторії, пологовий будинок.

 

Змонтувати. Волинських пацієнтів сучасна медтехніка лікуватиме з наступного тижня. А ліжка, дитячий одяг та хірургічний інструментарій розійдуться медзакладами уже сьогодні-завтра. 

 

 

«Ми дуже тішимося, що сьогодні розподілом допомоги займаються самі лікарі, а не київські чиновник, - додав Павло Самолюк. -  Як на мене, це – унікальний випадок, коли процесом займаються знаючі люди. До речі, саме такої філософії дотримується і народний депутат України, волинянин і меценат Степан Івахів».

 

 

 

Про  - Ковель

 

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa