Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
15-01-2015

Служба зайнятості Коростенщини

 Основною проблемою сучасного ринку праці залишається дефіцит  якісних робочих місць з гідними умовами та оплатою праці, особливо для молоді.


Протягом 2014 року до  Коростенського центру зайнятості  звернулося  за отриманням послуг  4107  незайнятих громадян в тому числі жінок - 2150, молоді до 35 – ти років - 2591особа. Всього було залучених до активних форм зайнятості 5524 незайнятих громадян. Станом на 01.01.2015 року не обліку перебуває 1488 безробітних.Протягом 2014 року до  Коростенського центру зайнятості  звернулося  за отриманням послуг  4107  незайнятих громадян в тому числі жінок - 2150, молоді до 35 – ти років - 2591особа. Всього було залучених до активних форм зайнятості 5524 незайнятих громадян. Станом на 01.01.2015 року не обліку перебуває 1488 безробітних. 

В 2014 році за направленням служби зайнятості працевлаштовано 2550 незайнятих громадян, в тому числі 1605 безробітних. З них 30 безробітних отримало одноразову допомогу по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю, 508 працевлаштовано незайнятих громадян з числа осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, 28 безробітних працевлаштовано на нові робочі місця з проведенням компенсації роботодавцю єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

 

 

Професійне навчання та курси підвищення кваліфікації за направленням служби зайнятості проходило 436 безробітних за професіями водій автотранспортних засобів, продавці продовольчих  та непродовольчих товарів, водій навантажувача, бухгалтер, еколог, слюсар - ремонтник проходили стажування на робочому місці.

 

 

У громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру брали участь 170 безробітних. Дані роботи організовуються при пропорційному фінансування оплати праці безробітних органами влади та центром зайнятості. Витрачено на оплату праці в 2014 році 168326 грн. в т.ч. 84163 грн. кошти Фонду загальнообов’язкового державного страхування на випадок безробіття. Безробітними проводився догляд за одинокими та хворими людьми в Госписі св. Єлени, проводився благоустрій території сільських рад та кладовищ, пам’яток історії, виконувалися ремонтні роботи на об’єктах соціальної сфери, а саме дитячі майданчики та будівлі дитячих садків міста.
Трудові навички, набуті безробітними під час виконання оплачуваних громадських робіт, допомагають у майбутньому знайти постійну роботу, що є першочерговим завданням служби зайнятості, є мотивацією для пошуку роботи.

 

 

Профорієнтаційні послуги отримали 4044 осіб та їм надано 11413 послуг. Популяризація робітничих професій дуже повільно входить в свідомість населення, особливо випускникам шкіл.

 

 

 

 

Міська рада Коростеня

 

 
 

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa