Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
27-11-2014

Поранений у зоні АТО ковельчанин повернувся після операції з Польщі

 Військовослужбовець 51-ї ОМБР ковельчанин Олександр Стецюк повернувся додому після лікування у Польщі. Він перебував в краківській клініці Святого Рафала, де польські спеціалісти прооперували йому руку, травмовану у зоні АТО, - повідомляють у Ковельському міськвиконкомі.Юнак поділився враженнями про подорож. Окрім лікування, Олександр разом із волонтерами, які опікувалися ним, побували на Дні незалежності Польщі, відвідали костел, помилувалися горами, познайомились з багатьма хорошими людьми. Клініка Святого Рафала є досить відомим медичним закладом не лише у Польщі.Сюди приїздять на лікування з різних країн. Тут працюють досвідчені лікарі, спеціалісти у галузі хірургії. Медичний заклад забезпечений обладнанням найвищого класу. У цьому на власному досвіді переконався й Олександр. Він відзначив досить високий рівень обслуговування, уважність та індивідуальний підхід персоналу до кожного хворого.Як розповів Олександр Стецюк, операція тривала чотири години та пройшла успішно. Тепер на нього чекає тривала реабілітація. Зараз він перебуває під наглядом волинських лікарів. Проте на чергове обстеження за кілька місяців ще поїде до Кракова.Олександр дякує усім небайдужим людям, хто допоміг і продовжує це робити далі.
Нагадаємо, що за сприяння міської влади Ковеля Олександру Стецюку було відкрито Шенгенську візу та зібрано частину коштів на лікування. Гроші для солдата переказали працівники управління пенсійного фонду в місті Ковелі та Ковельському районі, управління праці і соціального захисту населення та інших структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради.

Також фінансову допомогу надали депутати міської ради Святослав Степанюк, Юрій Оксенюк, перший заступник міського голови Анатолій Трофимук та заступник міського голови Ігор Прокопів. Кошти збирали й під час благодійного заходу в Народному домі «Просвіта». Організаційні питання щодо лікування Олександра в Кракові вирішила керівник Ковельського центру допомоги 51-й механізованій бригаді Наталія Попова та волонтери: Наталка Шепель, Наталка Ариванюк, Світлана Ариванюк, Наталка Мурахевич, Дарина Барчук.

 

 

Найвагомішу фінансову допомогу для лікування бійця передав колектив обласної прокуратури, який перерахував одноденний заробіток для оплати операції та перебування хворого в Польщі.

 


Волонтери, які супроводжували Олександра Стецюка до Кракова, дякують за сприяння міській владі Ковеля та особисто заступнику міського голови Ігорю Прокопіву, завдяки якому вдалося вирішити ряд фінансових та організаційних питань.

Варто зауважити, що днями з Київської обласної лікарні після операції повернувся додому ще один ковельчанин – Антон Левчук, який отримав травму нижньої кінцівки в АТО на Донеччині. Ковельське МТМО надало транспорт для перевезення хворого з Києва, а фінансові витрати взяла на себе міська влада.

 

 

 


Про - Ковель 

 

 

 

 

 

  

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa