Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
27-11-2014

Ковельські жінки учасників АТО поквапили депутатів найти в місті вільні земельні ділянки

  На черговій 63-й сесії Ковельської міської ради депутатський корпус під тиском присутніх матерів та дружин вояків АТО погодився пришвидшити роботу щодо пошуку вільних земельних ділянок для родин бійців і навіть пристав на вимогу громади протягом двох годин, в період сесійної перерви, напрацювати проект рішення, яким тимчасового призупинити виділення вільних земельних ділянок, окрім окремих категорій населення. Цей документ погодилися написати члени депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин, містобудування.  А передували цьому рішенню бурхливі баталії в залі, які подекуди доходили до звинувачень та образ в адрес конкретних осіб. Начальник відділу містобудування та архітектури Людмила Мурай розповіла присутнім про результати тривалого листування мерії міста з обласним керівництвом, Кабміном та Головним управлінням Держземагенства у Волинській області. За її словами, для ковельчан, які служать в зоні АТО і претендують на земельні ділянки, потрібно відшукати приблизно 25 гектарів вільних площ. Л. Мурай відмітила, що місто не має такої можливості, бо тоді потрібно внести зміни до Генерального плану міста, а така процедура можлива лише раз в п’ять років.Однак вже розробляється землевпорядна документація на кілька нових вулиць, де й планують надавати земельні ділянки цій категорії населення під індивідуальне будівництво та обслуговування господарських споруд. Зокрема, на вулиці Лісовій готується до розподілу 46 ділянок, на черзі вулиця Зерова. Там буде 70 ділянок.  


 

А передували цьому рішенню бурхливі баталії в залі, які подекуди доходили до звинувачень та образ в адрес конкретних осіб. Начальник відділу містобудування та архітектури Людмила Мурай розповіла присутнім про результати тривалого листування мерії міста з обласним керівництвом, Кабміном та Головним управлінням Держземагенства у Волинській області. За її словами, для ковельчан, які служать в зоні АТО і претендують на земельні ділянки, потрібно відшукати приблизно 25 гектарів вільних площ. Л. Мурай відмітила, що місто не має такої можливості, бо тоді потрібно внести зміни до Генерального плану міста, а така процедура можлива лише раз в п’ять років.
Однак вже розробляється землевпорядна документація на кілька нових вулиць, де й планують надавати земельні ділянки цій категорії населення під індивідуальне будівництво та обслуговування господарських споруд. Зокрема, на вулиці Лісовій готується до розподілу 46 ділянок, на черзі вулиця Зерова. Там буде 70 ділянок.  

 

 

Секретар міської ради Михайло Гетьман нагадав присутнім, що в порядку денному нинішнього засідання є питання, де мова йде про виділення земельних ділянок родинам шести загиблих учасників АТО. 

 

 

Ближче до 13 години головуючий таки оголосив перерву з тим, щоб дати можливість земельній комісії напрацювати проект рішення щодо тимчасового призупинення виділення вільних земельних ділянок на території міста, окрім певних категорій населення. 

 

 

 

 

Про - Ковель 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa