Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
29-10-2014

Ковель : Іван Комшук: Мій метод лікування псоріазу гарантує 200% видужання

 Про маленьке село Луківка Ковельського району знають не тільки на Волині. Туди їдуть із Москви, Санкт-Петербурга, Омська, ба, навіть з далекої Якутії. За 15 останніх років сільські жителі уже звикли до чужинців, тому й не проводжають поглядом кожну машину, а залюбки направляють «он до тої хати, поряд з якою стоїть яскраво розфарбована бесідка у вигляді шпаківні». У тій доволі тісненькій дерев’яній літній хатинці пахне різнотрав’ям: Іван Пилипович Комшук сушить багно, кропиву, аличу, кору лісового горіха й верби, корінці аїру та лопуха.

 

Про маленьке село Луківка Ковельського району знають не тільки на Волині. Туди їдуть із Москви, Санкт-Петербурга, Омська, ба, навіть з далекої Якутії. За 15 останніх років сільські жителі уже звикли до чужинців, тому й не проводжають поглядом кожну машину, а залюбки направляють «он до тої хати, поряд з якою стоїть яскраво розфарбована бесідка у вигляді шпаківні». У тій доволі тісненькій дерев’яній літній хатинці пахне різнотрав’ям: Іван Пилипович Комшук сушить багно, кропиву, аличу, кору лісового горіха й верби, корінці аїру та лопуха. Усі ці та ще 2 десятки рослин народний лікар використовує для виготовлення настоянки від псоріазу і сухого лишаю та екземи. Каже, що його метод лікування гарантує 200% видужання.— Я 34 роки жив із псоріазом, — розповідає чоловік. — Зрозумів, що це — не хвороба, а людська неприязнь. І розпізнати її на початкових стадіях важко. Здебільшого «свищики» червоного кольору з’являються на ліктях, колінах і за вухами. Згодом вони лопають і починають лущитися. Ділянки ураження розповсюджуються по всьому тілу. Лікарі кажуть, що псоріаз — це внутрішнє захворювання. Якщо він вражає шкiру на животi, то причиною є хворий шлунок, на ногах — хвора печінка, на голові та кистях рук — пiдшлункова залоза. Я переконаний, що захворювання передається по спадковості. Його розвитку сприяють нервовий стрес і застудні захворювання. Можливе виникнення хвороби від води та переохолодження. Вилікувати таку недугу досить складно. Принаймні, медикам до сих пір не вдавалось цього зробити. Та й хімічні препарати суттєво порушують гормональну систему.Мої ж ліки — подарунок природи. А «свої ліки» Іван Комшук винайшов 15 років тому, коли надокучило їздити по лікарнях та приватних клініках. Іще будучи директором заготівельної контори, почав вивчати лікарські рослини. Визначив, що цілющої сили корені лопуха, аїру набирають тоді, коли йде дощ.А корінь калгану потрібно копати у світлу ніч і обов’язково покласти на те місце шматочок хліба чи копійки. Як прогримить грім — слід нашкребти кори верби і лісового горіха. У кропиви, чистотілу, багна та інших рослин теж є свої секрети заготівлі. Із сотні цілющих трав чоловік вибрав 24 — найбільш помічних. Робив із них вижимки, додавав світлу ріпакову олію, коричневе мумійо і маточне молочко. Такою настоянкою Іван Пилипович двічі на день змазував тіло. Полегшення відчув дуже швидко, проте на повне видужання знадобилось майже 8 місяців.


— Усі дивувалися: як вдалось вилікуватись від обширної форми псоріазу? — продовжує Іван Комшук. — Розкрив секрет одному чоловікові, зробив настоянку. Допомогло. Той передав іншому хворому, так і «пішло по всьому світу». З того часу 15 років минуло. Тепер мало не щодня приймаю людей.Їдуть звідусіль, просять допомоги і жінки, й чоловіки, і діти… Вже сил і здоров’я того не маю, однак не відмовляю нікому. І трави заготовляю сам. Коли є всі необхідні компоненти «під рукою», то за добу можу зробити 4-5 баночок настоянки. Але на продаж, як то кажуть, я не готую, і для когось теж не даю. Я повинен оглянути пацієнта сам, щоб переконатися насправді, чи в нього псоріаз або суха екзема, а не подібні їм захворювання.Тоді я буду впевнений в ефективності лікування. — Аптечні мазі лише приглушують хворобу і «заганяють» її всередину. Моя настоянка від псоріазу допомагає хворобі вийти назовні, — запевняє Іван Пилипович Комшук. — Проте усе тіло відразу змащувати не слід. Можна почати змазувати руку — висипка пропаде на обличчі, шию — зникне на нозі. І поступово цій недузі «труба» буде. Чоловік пригадує, що колись його народні ліки передали в одну з клінік для аналізу. Дослідити, які ж компоненти входять, так і не вдалося.
Проте визнали, що диво-препарат, зроблений руками цілителя, допомагає позбавитися від недуги. — На тих ліках одні підприємливі хлопці (не буду називати національності з етичних міркувань. — авт.) хотіли заробити великі гроші, — каже народний цілитель. — Приїхали, дістали 1000 гривень, мовляв, давай 15 пляшечок. Я відмовився. То вони вельми дивувалися, казали, що вперше бачать чоловіка, який не хоче грошей. А мені вони й справді не потрібні. Сало, м’ясо і картопля є, рибка в ставку водиться, гриби і ягоди в лісі ростуть. Аби здоров’я не підводило…

 — Я завжди відчуваю і переживаю чужий біль, — продовжує Іван Комшук, — не задумуюсь над тим, чи лікування буде результативним. Я впевнений, що вилікую. Із тисячі моїх пацієнтів тільки у трьох хвороба повторилась: вони приїхали до мене вдруге.Результатом цього стали нервові стреси. Не буду переповідати історію кожного. Знаю, що боротися з хворобою завжди складно. Але якщо знайти в собі сили змінити спосіб життя, то можна позбутися багатьох недуг.

 

 

 

Відомості 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa