Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
27-09-2014

У Ковель прибули близько 150 переселенців зі східних регіонів України та АР Крим

 Під головуванням заступника міського голови Ігоря Прокопіва у виконавчому комітеті міської ради відбулось засідання міського штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. Участь у засіданні взяли представники міграційної служби, правоохоронних органів, держслужби з надзвичайних ситуацій, структурних підрозділів виконавчого комітету, пенсійного фонду та центру зайнятості, - повідомили у Ковельському міськвиконкомі.


Про виконання плану заходів щодо соціального забезпечення вимушених переселенців доповів начальник відділу з питань цивільного захисту Юрій Дідковський. Він зазначив, що у період з липня 2014 року і до сьогодні у Ковель на тимчасове проживання прибули 90 дорослих та 56 дітей зі східних регіонів України та АР Крим. Усі вони були зареєстровані відповідним чином, заповнили «Інформаційно-реєстраційні картки вимушеного переселенця», отримали відповідні консультації фахівців. У картках зафіксовано потреби цих громадян (медичні, соціальні, працевлаштування тощо), згідно яких відповідні служби надають їм допомогу.


Начальник відділу охорони здоров’я Василь Левчук повідомив, що серед переселенців є хворі на цукровий діабет. Питання забезпечення їх безкоштовним інсуліном було вирішено позитивно. На разі усі громадяни, які зараз тимчасово мешкають у Ковелі, мають можливість отримувати медичну допомогу у лікувальних установах міста.


Про вчасну і кваліфіковану допомогу, яку надають громадянам, які прибули у Ковель зі сходу, доповіли й заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Тетяна Остапчук та заступник начальника управління Пенсійного Фонду м. Ковеля та Ковельського району Світлана Киричук. Соціальні та пенсійні виплати переселенці отримують згідно законодавства.


Начальник управління освіти Віктор Бичковський зауважив, що у Ковелі сьогодні навчається 31 учень з Луганської, Донецької областей та Криму, а ще троє дітей влаштовано у дошкільні навчальні заклади. Проблем із наданням освітніх послуг вимушеним переселенцям наразі немає.

 

 

Головний спеціаліст Ковельського РВ УДМС України у Волинській області .Наталія Ратнюк повідомила, що фахівці міграційної служби реєструють тимчасове місце перебування тих, хто прибув до Ковеля з Луганської, Донецької областей та Криму, та надають їм інші послуги, передбачені законодавством.Начальник відділу з питань цивільного захисту Юрій Дідковський також зазначив, що у Ковелі для більш оперативної організації роботи щодо ведення обліку людей, які вимушено переселяються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, та ведення єдиного реєстраційного шаблону створено тимчасово діючу мобільну моніторингову групу.

 


Підбиваючи підсумки засідання, заступник міського голови Ігор Прокопів звернувся до присутніх з проханням щоп’ятниці інформувати міський штаб про усіх громадян, які звертаються до служб з питань, пов’язаних з прибуттям до Ковеля з інших регіонів. Такі дії дозволять оперативно вирішувати проблеми соціального забезпечення вимушених переселенців та сформувати єдину базу даних таких осіб.Про - Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa