Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
01-07-2014

Ковель : Запали небо своєю мрією

29 червня, в парку імені Т. Г. Шевченка, в рамках акції «Запали небо своєю мрією» у небо злетіли сотні небесних ліхтариків. Організатором цього дійства, при сприянні виконавчого комітету Ковельської міської ради, вже третій рік поспіль стала молодіжна громадська організація «Ф.О.М.А.». Цього разу до події долучилося близько тисячі мешканців міста.

Запуск ліхтариків у небо користується популярністю як серед активної молоді, так і серед не менш активних сімейних пар з дітьми.

Небесні ліхтарики - це об'ємні конструкції різних форм і розмірів, виготовлені із спеціального екологічно чистого паперу, що діють за принципом повітряної кулі. Надійно закріплений в нижній частині паперового куполу пальник розігріває повітря усередині ліхтарика, піднімає його вгору і ефектно підсвічує зсередини, створюючи таємничий ореол.

Небесні ліхтарики в культурі східних країн були відомі ще з III століття. Їх винахідником вважається легендарний китайський полководець Чжуге Лян, який використовував ліхтарики для передачі сигналів своїм арміям. Не дивлячись на те, що спочатку небесні ліхтарики застосовувалися у військових цілях, у мирний час вони були улюбленою розвагою дітей, а згодом стали невід'ємним атрибутом багатьох китайських свят, таких наприклад як середина осені, а саме свято ліхтарів.

Цього року акція носила особливу мету – єднання заради миру та злагоди в Україні. Програма дійства була складена в патріотичному дусі, під час якої ковельчани зачитували вірші Т. Г. Шевченка, співали гімн України та народні пісні.

 

Перші 20 учасників акції, які прийшли в національному вбранні та зареєструвалися у волонтерів громадської організації «Ф.О.М.А.» отримали у подарунок небесні ліхтарики.
 

Варто відмітити ще одну важливу подію, яка відбулася того вечора. Ковельчани взялися за руки та утворили живий ланцюг єднання навколо пам’ятника Т. Г. Шевченка, аби показати, що наша держава є нероздільною та єдиною!

 

Небесні ліхтарики дарують кожному з нас самостійно запалити свою зірку, відпустити її до небес і загадати бажання. Реальний шанс зробити так, щоб наші мрії і надії могли злетіти до неба, спрямовуючи свій політ далеко, далеко до зірок. У Китаї свято вірять, що якщо написати на ліхтарику найзаповітніше бажання, воно обов'язково збудеться і ми впевненні, що наше єдине бажання про мир та злагоду у нашій державі обов’язково та найближчим часом теж збудеться» - розповів голова Ковельської молодіжної громадської організації «Ф.О.М.А.» Юрій Кондратович.

 


Про  -   Ковель

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa