Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
19-05-2014

Ковель : Дружини волинських мобілізованих погрожують перекрити міжнародну трасу

Під стіни Ковельського Будинку Рад сьогодні, 19 травня, прийшли стривожені матері та дружини мобілізованих військовослужбовців з міста та населених пунктів району з вимогами негайно повернути їхніх чоловіків та синів із буремного Сходу додому, де вони вже більше місяця захищають рідну землю він терористів, - повідомляє «ПроКовель».

Жінки зі сльозами на очах просили у представників міської та районної влади втрутитися в ситуацію. Зверталися й до військового комісара Ковельського об’єднаного міського військового комісаріату Василя Суща. Але він також нічим зарадити не зміг. Лише повідомив, що наразі триває підготовка, навчання нових військових груп, які замінять тих вояків, котрі несуть службу на теренах Донецької, Луганської областей.

«Мого чоловіка в перших числах квітня забрали на тренувальні військові збори, сказали, що розпочалася часткова мобілізація, а потім відправили в Донецьку область. В дома залишилося троє дітей – дошкільнят. Хто їх має годувати?», - із надривом у голосі біля Будинку Рад говорила жителька села Скулин Ольга Осійчук.

«Більше місяця тому мого сина теж було мобілізовано. Тепер я дізнаюся, що там – на Сході, де вже місяць йдуть страшні бої, і в яких він теж бере участь, не вистачає ні бронежилетів, ні спальних мішків, ні їжі, ні ліків. Хлопцям видали один захисний жилет на кількох чоловіків і вони по черзі його надягають, а небайдужі мешканці навколишніх сіл постачають продукти харчування. Хлопців відправили просто на смерть», - фактично викрикувала під час зустрічі з головою районної ради Ігорем Верчуком стривожена мати одного з бійців.

Люди також нарікали на те, що визволяти Донбас від сепаратистів та терористів призивали й тих, хто є єдиним годувальником у багатодітній родині, а тим часом діти можновладців вільно собі роз’їжджають дорогами на дорогих авто. Як стало відомо, лише з Ковельського району відбуло на військову службу близько півтисячі чоловіків, з них, для прикладу, близько сотні – з селища Люблинець, на половину менше – з Голоб.

Розгнівані жінки навіть погрожували перекрити міжнародну трасу Київ-Варшава, якщо їхніх вимог, котрі вони виклали в своєму зверненні, ніхто не почує.

Це ж саме звернення поклали на стіл і міському голові Олегу Кіндеру. Він екстрено зібрав у себе нараду, куди запросили керівників міськрайвідділу УМВС, відділу управління Служби Безпеки України у Волинській області, військового комісара Ковельського військкомату, згодом до розмови ще приєдналися голова Ковельської райдержадміністрації Юрій Поліщук та голова райради Ігор Верчук. Говорили, радилися близько години.

Зокрема, Ігор Верчук запропонував надати транспорт ініціативній групі мітингувальників, щоб вони в стінах Верховної Ради України зустрілися з народним депутатом Степаном Івахівим і передали нього свої прохання, а він «голос народу» вже озвучив би на завтрашньому засіданні Ради. Пропозиція була слушною, тому відразу ж зателефонували Степану Івахіву, який сьогодні перебуває на території свого округу, і запропонували йому самому приїхати до стривожених жінок Ковельщини. Після 17 години його чекатимуть в сесійній залі Будинку Рад. Він пообіцяв бути.

 

Волинські новини

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa