Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
25-04-2014

Ковель : «Московську» церкву запідозрили у сепаратизмі?

Сенсаційне звернення оголосив сьогодні на сесії Ковельської міської ради депутат з фракції ВО «Батьківщина» Святослав Степанюк.

«У мене запитання до працівника Служби безпеки України, який тут є в залі. На цих вихідних (Великдень) багато було звернень до мене, як до депутата, від наших мешканців з дуже цікавим запитанням, що наша московська церква – Московський партіархат – перерахувала колосальну суму на озброєння російської армії. Це не від одного я чув. Служба безпеки цим питанням займається. Я хотів би, щоб працівник СБУ спростував, чи підтвердив цю інформацію», – сказав він.

 
Звертаючись до Святослава Степанюка, ковельський міський голова Олег Кіндер чомусь двічі назвав його В’ячеславом. Можливо, це трапилось через те, що неподалік мікрофону, з якого виступав Степанюк, сидів депутат В’ячеслав Шава? Між Олегом Олексійовичем та Святославом Павловичем навіть виник невеликий «мікрофонний» діалог.


«Я зрозумів питання. Будемо говорити, що тут є працівник СБУ, і наскільки він володіє інформацією. Повірте мені, вони всі працюють по напрямках. Давайте, домовляємося, що я зустрінуся по вашому питанню з начальником Ковельського відділення СБУ, і в найкоротші терміни це буде десь надано, я думаю, через засоби масової інформації», – мовив Олег Кіндер.

«Обов’язково це питання треба оприлюднити. Ну, ми повинні знати своїх «героїв». І сьогодні друга інформація, якщо будете зустрічатися з начальником Служби безпеки. Інформація, як тільки депутати зібралися, просочилася. Йдуть заклики звідти, з того «джерела», бойкотувати вибори. Цю інформацію також треба перевірити. І дати відповідь нам депутатам. Я думаю, це питання всіх цікавить. Щоб за наші гроші не вбивали наших дітей потім», – зауважив Святослав Степанюк.


«Дякую за звернення. Обов’язково перевіримо дані факти, тому що до мене також зверталися відносно позиції церкви Російського патріархату в селі Волошки. Там були повішені біло-червоні стрічки на хресті. Я не знаю, чи випадоково, чи це спеціально. І було принципово «батюшкою» визначено, що тільки так повинно бути, і це є емблема, прапор Росії. Його особиста така позиція. По даному питанню також буде проведена перевірка. Хоч це до міста Ковеля відношення немає», – наголосив Олег Кіндер.

 

До речі, на сесії депутати майже одноголосно дали дозвіл Свято-Троїцькій громаді УПЦ Московського патріархату на розроблення документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), орієнтованою площею 5867 квадратних метрів для будівництва та обслуговування церкви з метою оформлення права постійного користування землею. Під час голосування лише утрималися депутати-бютівці Святослав Степанюк та Микола Гнатюк.

 

Волинські  новини

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa