Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
05-02-2014

Вже півтора року у Ковелі працює секція дзюдо

  Вже півтора року у Ковелі на повну силу працює секція дзюдо у залі єдиноборств. У жовтні 2012-го у приміщенні зробили ремонт, створили максимально комфортні умови для юних спортсменів. Зараз у «місті залізничників» регулярно проводяться змагання, діти тренуються і змістовно проводять дозвілля, - повідомляє "Слово Волині".

Нещодавно у зал єдиноборств приймав першість Ковеля на призи Федерації дзюдо Волині. Змагання проходили в двох вікових групах: 2003-2004, 2005-2006 років народження. Тренер Інна Герело розповідає, що турніри різних масштабів у Ковелі проводять практично щомісяця. На цю першість Ковеля приїхало близько сотні учасників.

Діти зі Старовижівського, Ковельського і Турійського районів тренуються в Ковелі, тому змагалися вони у рідному залі. Також запросили любомльську ДЮСШ, одну з найсильніших шкіл дзюдо в області.

Старші дзюдоїсти виконали показові виступи. Тренер зазначає, що в такі моменти діти і батьки бачать результат занять дзюдо. Знання своєї справи теж продемонстрували ковельські паркуристи та майстри стріт-воркауту. Вони часто приєднуються до змагань дзюдоїстів, демонструючи дружбу між цими видами спорту.

Кожен учасник отримав хоч невеликі, але приємні призи. Для багатьох ці змагання стали історичними, адже багато дітей вперше боролися і отримали свої перші дипломи учасника.

Виконавчий директор ФДВ Віталій Терешкевич подарув ковельському осередку дзюдо телевізор. Віталій Петрович передав подарунок від президента ФДВ Степана Івахіва. Він зазначив, що цей подарунок насамперед для батьків, щоб мали чим зайнятися, коли чекають дітей з тренування.

Крім стандартної спортивної програми «тренування-змагання-тренування» ковельські тренери дзюдо стараються урізноманітнити дозвілля своїх учнів.

Крім суто занять та турнірів, ми возимо дітей в оздоровчі табори. Бо ж ми зацікавленні і в оздоровленні молоді, – розповідає пані Герело. – Нещодавно майже 30 дітей відвідали аквапарк, гарно відпочили. На канікулярний період потрібно чимось зацікавити дітей. Тобто ми займаємося не тільки дзюдо, ми не зациклюємося лише на залі і тренуваннях. Якось Степан Івахів на відкритті залу сказав: «Мені не так важливі спортивні досягнення й медалі, як те, щоб було багато дітей». А самими тренуваннями і змаганнями непосидючу дітвору не втримаєш, тому ми стараємося все робити цікаво.


Про - Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa