Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
20-12-2013

Ковельське управління держказначейства пише, що вживає всіх можливих заходів

Місяць тому депутатський корпус на другому пленарному засіданні 43 сесії Ковельської міської ради ухвалив звернення щодо незадовільної роботи казначейської служби і навіть просив народних обранців України «негайно відправити у відставку уряд, який своїми діями спровокував бюджетну кризу». Керівництво міста обурювалося тим, що казначейська служба не виплачує гроші за незахищеними статтями видатків бюджету, і вже боргує за захищеним. Дане звернення в фінансовій структурі прочитали і дали відповідь, яку на позачерговому засіданні 46-ї сесії, зачитав секретар міської ради Михайло Гетьман.

 Щоправда, лист-відповідь, який розміщений на трьох листках, він не став повністю озвучувати, а обмежився лише кількома реченнями, які, на його думку, більше стосуються даної ситуації, що нині склалася в місті, а саме - призупинення багатьох робіт з підготовки міста до осінньо-зимового періоду.


«У відповіді фахівці державної казначейської служби спираються на численні доручення, статті Бюджетного кодексу України, листи від Міністерства фінансів України тощо і лише у двох абзацах прописують: скільки ж казначейство оплатило платіжних доручень за захищеними і незахищеними статтями видатків.


Після яких надають інформацією від Головного управління Державної казначейської служби України у Волинській області щодо того, скільки на початок грудня Ковельським управлянням ДКС оплачено захищених видатків розпорядників та одержувачів коштів, а це - 236441,8 тис. гривень, та незахищених видатків – 43577,5 тис.», - мовив Михайло Гетьман.

Для порівняння: з відповідним періодом минулого року видатків бюджету по Ковелю проведено більше на 16353,2 тис. гривень, у тому числі незахищених видатків – на 2284,1 тис. гривень. Однак, за словами працівників міського відділу комунального господарства, яке є одним з основних розпорядником коштів, цього - не достатньо.


    А ще – в листі йдеться, що органи держказначейства вживають всіх можливих заходів щодо проведення в повному обсязі розрахунків згідно наданих платіжних доручень розпорядників коштів державного та місцевих бюджетів, направляючи на ці цілі весь наявний фінансовий ресурс єдиного казначейського рахунку.
 

 

Про - Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa