Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
06-12-2013

У Ковельській райлікарні - сучасний реанімобіль

Сучасний реанімобіль, оснащений гідравлічними ношами та спеціальною медичною апаратурою відтепер рятуватиме життя хворих, які звернуться за невідкладною медичною допомогою в Ковельську районну лікарню.

Його ковельським медикам подарував народний депутат України Степан Івахів. Такі ж “швидкі”, обладнані найнеобхіднішим для порятунку людського життя, отримають також й інші районні лікарні на території виборчого округу народного депутата, - інформує "Телевізійний центр Ковель".

  Фельдшер Андрій Марчук з колегами тільки-но знайомляться з новим авто “швидкої”. Реанімобіль обладнали на базі серійного мікроавтобуса “Мерседес-Бенц”. Окрім спеціальної камери для зберігання ліків таке авто оснащене гідравлічними ношами та різноманітним медичним обладнанням. “Всередині реанімобіля є все, що необхідно для порятунку людського життя”, - зауважує фельдшер.

  “Цей реанімобіль має значно більші можливості, ніж ті, що ми користуємося. Він обладнаний кардіодефібрилятором, електрокардіографом, кисневими балонами... Всередині також є дуже функціональне ліжко для хворого. В практичній роботі це дає нам більше можливостей оперативно надати людині першу необхідну медичну допомогу...”, - розповідає фельдшер швидкої допомоги Ковельського МТМО Андрій Марчук.

  На придбання, доставку та розмитнення автомобіля витратили біля 200 тисяч гривень. Ще в понад 40 тисяч фонду депутата обійшлася комлектація авто спеціальним медичним обладнанням. Степан Івахів запевнив, що згодом такі ж сучасні автомобілі “швидкої” також отримають і районні лікарні в Старій Вижівці, Ратному та Шацьку.

  “В допомогу до вашої нелегкої роботи, будь-ласка, приміть від мене цей подарунок. Ви перші отримуєте такий реанімобіль — оцініть його можливості, підказуйте, що не так — ми будемо виправляти... ”, - каже Степан Івахів.

  Загалом же благодійний фонд Степана Івахіва “Патріоти Волині” надав Ковельському МТМО допомоги на суму 456 000 гривень. Головний лікар медоб'єднання Олег Самчук подякував народному депутату за таку увагу до проблем ковельських медиків.
  “На жаль, дуже часто люди гинуть саме через те, що вчасно не отримують реанімаційної допомоги. Ви пообіцяли нам реанімобіль - і слова дотримали. Це є справді автомобіль, який відповідає всім сучасним вимогам у медицині для надання першої необхідної допомоги”, - у виступі зазначив головний лікар Ковельського МТМО Олег Самчук.

  За виконання передвиборних обіцянок та реальну допомогу громадам Ковеля та району Степану Івахіву подякували також міський голова Олег Кіндер та голова райдержадміністрації Сергій Матяшук.

Про - Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa