Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
04-12-2013

У Ковелі затвердили зміни до Генплану міста

На виконання рішення Ковельської міської ради від 25.10.2012 року №30/29 «Про внесення змін до генерального плану міста Ковель» виконавчим комітетом Ковельської міської ради було замовлено та виготовлено містобудівну документацію «Проект внесення змін до генерального плану міста Ковель Волинської області», - інформують у відділі містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Розробник документації – Державне підприємство Державний інститут проектування міст «Містопроект» м. Львів. Мета розроблення змін до генерального плану міста – зміна функціонального використання частини територій з метою вирішення поточних питань забудови.
Відповідно до завдання на проектування було передбачено розміщення закладів громадського призначення на вулицях, Брестській, Північній, 22-Січня, Київській, Соборній, М.Левицького, Ольжича; розміщення садибної житлової забудови на вул.

Ватутіна, Мрії, Ніла Хасевича, Волі, Величка, Брестській, Грушевського, Д.Галицького, Зеленій, Підколодного; розміщення гаражного масиву по вул. Пирогова, транспортних розв'язок в районі вул. Варшавської, 22-Січня, Я.Мудрого, об’єктів придорожнього сервісу по вул. Варшавській, розміщення сміттєпереробного заводу та ТЕС в південно-західному промисловому районі.

Розроблена містобудівна документація пройшла процедуру громадського обговорення в порядку встановленому Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності». Всі подані мешканцями пропозиції були розглянуті розробником документації. Пропозиції, які відповідали вимогам законів та державних будівельних норм були враховані, необґрунтовані пропозиції були відхилені.

Після проведення громадських слухань та узгодження спірних питань «Проект внесення змін до генерального плану міста Ковель Волинської області» було узгоджено з суміжними територіальними громадами.

Відповідно до «Порядку проведення експертизи містобудівної документації» документацію було подано на розгляд органам державного нагляду, до повноважень, яких належить розгляд і надання висновків, а також на розгляд архітектурно-містобудівної ради при головному управлінні містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Волинської ОДА.

Після отримання всіх позитивних висновків містобудівну документацію було подано у Державне підприємство «Укрдержбудекспертиза» м. Київ на розгляд.

Вісімнадцятого листопада 2013 року експертною організацією було видано експертний звіт, згідно якого містобудівна документація «Проект внесення змін до генерального плану міста Ковель Волинської області» була рекомендована до затвердження. Рішенням Ковельської міської ради 28 листопада 2013 року було затверджено зміни до генерального плану міста Ковель.

З графічними та текстовими матеріалами оновленого генерального плану міста можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація».

Про -  Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa