Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
04-12-2013

Ковель : Сьогодні Волинська облрада буде обговорювати питання відставки свого голови та висловлення недовіри голові ОДА

 

Сьогодні, 4 грудня, відбудеться позачергова сесія Волинської обласної ради. В проекті порядку денного 5 питань.
Проект порядку денного розмістили на сайті Волиньради. 
Під номером першим проект рішення «Про звернення Волинської обласної ради до Президента України, Кабунету Міністрів України, Верховної Ради України та усіх політичних сил». В ньому пропонується ухвалити звернення Волинської обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної ради України та усіх політичних сил та оприлюднити це звернення у ЗМІ. Цей проект рішення вніс «свободівець» Олександр Пирожик.
У запропонованому до ухвалення зверненні депутати висловлюють недовіру Кабінету Міністрів України на чолі з головою Партії регіонів Миколою Азаровим. Також обранці вимагають негайної відставки Віктора Януковича, від Верховної Ради - заборони діяльності Партії регіонів та Комуністичної партії України, як антидержавних політичних сил. Від Генеральної прокуратури вимагають належно розслідувати побиття учасників Євромайдану в Києві 30 листопада та притягнути до відповідальності посадових осіб. Від волинської ж міліції вимагають – не допустити неправомірних дій стосовно учасників мирних протестних акцій.
Другий проект рішення винесений на голосування аналогічний до першого, однак тут різниться текст самого звернення. Цей проект рішення вніс «регіонал» Олександр Башкаленко
У запропонованому ним зверненні не висувається жодних вимог, окрім як суворого покарання винних у застосуванні сили до мирних мітингувальників. Натомість йдеться про те, що більшість мітингувальників «не замислюється над тонкощами переговорного процесу». 
«Люди виходять на масові акції у підтримку європейського курсу, але більшість із них не замислюються над тонкощами переговорного процесу та принциповістю відстоювання національних інтересів України. Тим і скористалися окремі політики, вдаючись до радикальних, провокаційних заяв, які далекі не тільки від євроінтеграційних планів, але й – європейських норм. Їхня риторика спровокувала погроми, неконтрольовані організаторами акції дії молодиків з екстремістських організацій, блокади державних установ. Переконані, не цього прагли українці, демонструючи свою позицію. Україні та її громадянам потрібні стабільне сьогодення і прогнозоване майбутнє», - йдеться у документі. 
Олександр Башкаленко вніс ще один проект рішення на сьогоднішню сесію. Він стосується ухвалення звернення Волинської обласної ради до волинян. У зверненні зокрема йдеться про те, що Україна не змінювала євроінтеграційного напрямку, а лише продовжить переговори із ЄС і підпише Угоду про асоціацію пізніше і з вигіднішими для себе умовами. Також у зверненні кажуть, що нинішні події у країні - вже не демократія. 
«Однак, окремі політичні сили намагаються використати громадські акції на власну користь, без правил та законів змагаючись за владу. Вони блокують державні установи, влаштовують погроми в Києві, провокують протистояння та масовий безлад, принижують людей. У їхніх ультиматумах уже не йдеться про євроінтеграцію, вони проголосили «революцію», не замислюючись про можливі наслідки. Це – уже не по-європейськи, це – уже не мирна акція, це – не демократія!» - йдеться в пропонованому зверненні до волинян. 
У документі волинян закликають до спокою та толерантності, а також просять батьків не давати ставати дітям «інструментом в руках місцевих політиканів і авантюристів».
Під номером чотири у проекті порядку денного проект рішення «Про недовіру Клімчуку Б.П. – на посаді голови Волинської обласної державної адміністрації». Його вніс «свободівець» Олександр Пирожик. Депутатам пропонується висловити недовіру Борисові Клімчуку, а згодом повідомити про прийняте рішення волинян та Адміністрацію Президента України. 
Ще одне питання у порядку денному - проект рішення «Про звільнення Войтовича В.І. – з посади голови Волинської обласної ради». Тут обранцям пропонується звільнити Володимира Войтовича та призначити нові вибори голови Волинської обласної ради.
Нагадаємо, що початок сесії о 10-й годині.

Четверта Влада

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa