Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
03-12-2013

У Ковелі діє штаб національного супротиву

Сьогодні в Ковелі під стінами Білого Дому знову відбувся загальноміський мітинг, куди вже прийшло значно більше ковельчан, ніж у попередні дні. Міська влада попіклувалася про технічне оснащення зібрання і навіть встановила два монітори. Вони будуть увімкнуті до пізнього вечора. Люди на вулиці переглядають інформаційні випуски та програми провідних телеканалів України. 

У другій половині дня, після того як закінчилася 45 позачергова сесія міської ради, до мітингуючих вийшли депутати та керівництво Ковеля. Секретар ради Михайло Гетьман зачитав рішення, яке кілька хвилин тому більшістю голосів було прийнято в сесійній залі.

Однак було погоджено озвучити його громаді міста і отримати ще й їхнє схвалення. Отож депутатський корпус вирішив: «Підтримати ініціативу громадян щодо протидії злочинному антидержавному режиму Януковича.

За антинародні дії вимагати у Президента України Віктора Януковича подати у відставку з поста Президента. Вимагати негайної відставки Кабінету Міністрів України, Генерального прокурора та притягнення до кримінальної відповідальності міністра МВС Віталія Захарченка». Спільним підняттям рук громада Ковеля підтримала рішення своїх обранців.

Промовців цього дня не бракувало, адже серед присутніх було чимало й тих, хто щойно повернувся з Києва і на власні очі бачив, що вчора там робилося. Переважно їхні розповіді стосувалися тих моментів загальнонаціонального страйку, які трапилися біля Київської міської адміністрації та адміністрації Президента України.

Серед виступаючих були як молодь, так і люди старшого віку. Намагався якось розвеселити натовп поет-гуморист Богдан Кисляк. Чоловік зачитав кілька власних поетичних рядків, де в юмористичній формі висміяв нині діючий режим, Президента України.

Начальник Ковельського міського відділу УМВС України у Волинській області Анатолій Оксентюк запевнив мітингуючих, що міліція не проти мирних акцій. Він просив повідомляти в міськрайвідділ про випадки провокацій. Після таких слів громада почала скандувати «Міліція з народом».

Також в Ковелі вже діє штаб національного супротиву, де можна отримати будь-яку інформацію стосовно акцій протесту, подальших дій влади міста. Там же формуються групи людей, які мають бажання їхати на Київ.
 

 Міський голова Олег Кіндер попросив ковельчан, які хочуть приєднатися до мітингуючих на Київському Євромайдані, спершу звертатися у штаб супротиву, який діє за адресою Степана Бандери, 9.

 «Міська влада відповідає за кожного з вас, - звернувся він до присутніх. – Тому повідомляйте нам про свої подальші плани. Ми забезпечимо вас усім необхідним для перебування в столиці». Він також повідомив, що завтра до Києва знову відбуде група ковельчан на чолі з Михайлом Гетьманом. Він спеціально задля цієї відповідальної поїздки взяв відпуск. 
 

Нагадаємо, що мітинги біля Будинку Рад відбуватимуться щоденно, з 15-ої години.
 

Про - Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa