Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
02-12-2013

Ковельчани приєдналися до всеукраїнської акції «Наше місто без Януковича»

Вчора на громадське віче на центральну прощу Ковеля прийшли представники політичних партій, громадських організацій, духовенство, ковельчани та молодь міста. До громади звернулися колишні керівники міста залізничників: Микола Вельма, Анатолій Семенюк та Сергій Кошарук, який є депутатом міської ради. Серед присутніх було помічено й Ярослава Шевчука, який теж у всій час обіймав посаду мера Ковеля.

Зокрема, Анатолій Семенюк відмітив: «Коли я вранці на одному з телеканалів побачив як на київському Євромайдані «беркутівці» кийками по-звірячому побили звичайних, беззахисних студентів, дуже зажурився, сльози покотилися з моїх очей. Ми маємо впевнено, рішуче, але мирним шляхом, відстояти свою незалежність, свою державу».

Також перед громадою сказати слово мали можливість всі охочі, серед них громадський активіст Марія Хотинська, депутат Ковельської райради Лідія Козуля та інші.
 
Згодом до учасників віче приєдналися й прибулі з Луцька представники Ковельської міської організації ВО «Свобода», які брали участь у Народному віче. Заступник голови організації, депутат міської ради Ігор Ткачук розповів присутнім про ті рішення, які прийняли на своєму зібранні лучани, та закликав ковельчан відповісти тим же на режим Януковича.

«Лучани відповіли одноголосною згодою прибрати зі всіх державних установ портрети Януковича. Що скажуть ковельчани?» - запитав він. І у відповідь почув лише схвальну відповідь. «Обласний центр сьогодні приєднався до всеукраїнської акції «Наше місто без Януковича» Що на це скажуть ковельчани?» - продовжував Ігор Ткачук. Громада, підняттям рук, одноголосно проголосувала «за» і таким чином приєднатися до когорти тих міст України, де не визнають владу нинішнього Президента.

А ще – цього дня були озвучені наступні дії ковельчан: зокрема, Сергій Кошарук запевнив присутніх, що вже з понеділка в приміщенні Будинку Рад на першому поверсі буде працювати координаційна служба, яка володітиме всією необхідною інформацією щодо розвитку подій в Україні. Тут же, а також в приміщенні громадської приймальні міської організації ВО «Батьківщина», можна буде дізнатися щодо формування груп бажаючих поїхати до Києва, щоб взяти участь в мирних акціях непокори. До речі, в неділю на Майдані в Києві перебували й громадяни Ковеля, серед яких – міський голова Олег Кіндер. 
 

 Організатори громадського віче прийняли відозву, в якій, зокрема, йдеться: «Насильство над мирними демонстрантами, вчинене «Беркутом» за вказівкою влади, цілковито неприпустиме в демократичній державі. Жорстокість, із якою озброєні «беркутівці» чинили розправу, над беззахисними демонстрантами, зокрема, над жінками, вражає уяву. Ми, громада Ковеля, висловлюємо рішучий протест проти вчинення беззаконня і вимагаємо притягнути до відповідальності як замовників цього кривавого акту, так і їхніх безпосередніх виконавців».

  Звернення передали представнику партії «Свобода» Ігорю Ткачуку.
  
 Громада Ковеля підтримала пропозицію збиратися на центральній площі міста щодня о 15 годині.

Про - Ковель

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa