Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
27-11-2013

Депутати Ковельської райради не забажали говорити про Євроінтеграцію України

Вчора на офіційному сайті Ковельської районної ради з’явилося повідомлення, що 26 листопада зранку в приміщенні центральної районної бібліотеки пройде 27 позачергова сесія райради. Голова Ковельської райради Петро Якубук підписав відповідне розпорядження.

    На розгляд депутатам пропонувалося лише одне питання: «Про ситуацію, що склалася з євроінтеграційними процесами в Україні». Авторами проекту рішення виступили: голова Волинської обласної організації Української Народної Партії, депутат райради Ігор Верчук та керівник Ковельської районної організації ВО «Свобода», депутат райради Юрій Мельник. У зверненні, яке пропонувалося надіслати Президентові України Віктору Януковичу, Верховній Раді України та Кабінету Міністрів України, народні обранці вимагали визнати протиправним та скасувати розпорядження Кабміну №905-р від 21 листопада 2013 року.

    «Ми, депутати райради, засуджуємо і категорично не сприймаємо вищевказане розпорядження Кабінету Міністрів України. Розцінюємо його як зраду національних інтересів найвищими посадовими особами країни. Україна і ЄС мають підписати Угоду про асоціацію  на саміті «Східного партнерства» 29 листопада у Вільнюсі», - йдеться у зверненні.
    Також автори звернення закликають усіх жителів Ковельщини долучитися до мирних акцій громадянського протесту проти дій уряду Азарова-Арбузова.

    Проте на засідання позачергової сесії райради з 58 депутатів з’явився  лише 21. Принаймні стільки чоловік зареєструвалося. А це означає, що не було кворуму для проведення засідання, в якому не забажали з різних причин взяти участь депутати-партійці Партії Регіонів, Народної Партій та окремі представники ВО «Батьківщина». Тоді депутат Юрій Мельник вніс пропозицію проігнорувати засідання 28 сесії Ковельської районної ради, яке має відбутися вже цієї п’ятниці, а перенести його на понеділок, 2 грудня, де знову розглянути питання щодо вищезазначеного звернення. Більшістю голосів пропозицію було схвалено.

    В секретаріаті Ковельської районної рада нам повідомили, що наступна сесія відбудеться саме 29 листопада, адже розпорядження щодо її скликання підписано головою ради Петром Якубуком.

Про - Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa