Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
22-11-2013

Ковель : На Волині виявлено майже 400 порушень в сфері обігу алкоголю і тютюну

Працівники управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ Міндоходів у Волинській області у січні-жовтні 2013 році провели 207 перевірок місцевих підприємств, які здійснюють оптову та роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами. Їх результат – 389 порушень чинного законодавства, - інформують у прес-службі ГУ Міндоходів Волинської області.

   Зокрема, фахівці Міндоходів зафіксували 27 випадків, коли підприємці торгували алкогольними напоями та тютюновими виробами без ліцензій.

   Як свідчать матеріали перевірок, не всі представники підприємницької спільноти на Волині дотримуються умов цінової політики. Зокрема, виявлено 76 фактів продажу тютюнових виробів за завищеними цінами. Що стосується алкогольних напоїв, то співробітники Міндоходів 93 рази фіксували випадки, коли бізнесмени торгували оковитою за цінами, нижчими за встановлені мінімальні ціни.

   Аби мати більший зиск, волинські підприємці у 15 встановлених випадках зберігали та реалізували алкоголь, тютюнові вироби з підробленими марками акцизного податку або без таких марок. В торгівельних крамницях, а це – 27 встановлених випадків, алкогольні напої реалізували на розлив, хоч самі торгівці не мали оформлених документів, які б підтверджували відповідний статус суб’єкта громадського харчування.

   Не роблять честі деяким місцевим суб’єктам господарювання встановлені факти реалізації алкоголю та тютюну неповнолітнім, – наголошують у ГУ Міндоходів у Волинській області.
   Зокрема, встановлено 6 фактів, коли підприємці реалізували особами, які ще не досягли 18 років, слабоалкогольні напої та 8 аналогічних випадків продажу цигарок.

   Окрім того, волинські підприємці не завжди мають супровідні документи на алкогольну і тютюнову продукцію, окремі з них не застосовують РРО та, відповідно, не видають розрахункові документи. Саме такі порушення фахівці Міндоходів виявляють найчастіше.

   Важливо, що здійснюючи такі перевірочні заходи, працівники управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ Міндоходів Волині вилучили з реалізації сумнівні алкогольні напої та тютюнові вироби на суму понад 6 тисяч гривень.

   Порушники чинного законодавства у сфері обігу алкоголю і тютюну вже сплатили фінансові санкції в сумі майже 660 тисяч гривень .

   Довідково: на 1 листопада 2013 року на території нашої області діє 2709 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 2136 ліцензій на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами. 

Заступник начальника інспекції     С.В.Сулік

Про - Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa