Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
19-11-2013

У Ковелі привітали аграріїв району

Нинішній рік був успішним для агроформувань Ковельського району, які майже на 12% збільшили виробництво сільськогосподарської продукції. Нарощують свій потенціал фермерські та особисті селянські господарства. Зокрема, в районі зберегли динаміку до збільшення кількості родинних ферм. Про сьогоднішні успіхи та перспективи розвитку аграрного виробництва в Ковельському районі йшлося на урочистостях з нагоди дня працівників сільського господарства, які відбулися в міському палаці культури імені Шевченка, - інформує "Телевізійний центр Ковель".

  Керівник СТзОВ “Дружба”, кавалер ордена Княгині Ольги Валерія Яромчук до сільської праці звикла змалку. Її батьки працювали в колгоспі. А тому, коли на початку 2000-х розпочалися реформи на селі, сама вона — бухгалтер за професією — погодилася очолити одне з підприємств, яке утворилось на базі господарства-попередника.

  Цього року валовий збір зерна в господарстві становить 1195 тонн, а врожайність зернових — 27,8 центнера з гектара. У господарстві наростили поголів'я ВРХ. На сьогодні “Дружба” є й одним з лідерів у районі по виробництву молока.

  Успішним був нинішній рік і для трудівників сільгосптовариства “В.Прометей” з села Поповичі. Його керівник, заслужений працівник сільського господарства України Віталій Фіщук переконаний: цьогорічний прорив — це лише початок амбітних планів господарників.

  Добрими справами повниться життєвий шлях директора СТзОВ "Заповіт", кавалера ордена Княгині Ольги Поліни Клімчук, директорів СТзОВ "Ратнівський аграрій" Валентина Чернецького, СТзОВ "Вежа" - Тетяни Зінчук та багатьох інших, чия праця та відданість покликанню хлібороба заслуговують на слова поваги та вдячності.

  На районних урочистостях з нагоди дня працівників сільського господарства винуватців свята привітали представники обласної та місцевої влади, помічник народного депутата України Степана Івахіва Наталія Маленицька. Святкового настрою трудівникам полів та ферм додали й аматори сцени, які підготували для них цікаву концертну програму.

Про - Ковель 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa