Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
19-11-2013

Свою першу персональну виставку художник з Донецька Олександр Болотов презентує в Ковелі

І знову в Ковельському культурно-просвітницькому центрі мистецький аншлаг, в одному з його виставкових залів розгорнулася перша персональна виставка художника з Донецька Олександра Болотова – «Відтінки сірого». Автор зі своєї чималої різноманітної колекції робіт відібрав близько 40 полотен,  які найбільше притаманні назві виставки, і представив їх на суд вибагливих пошановувачів живопису.

    Розпочався вечір із поезії. Учасники літературно-мистецького товариства «Творчий світ» Інна Михайлова та Петро Андрійчук прочитали кілька власних творів, які надихнули прибулих на ліричні роздуми, а музика, котру виконувало тріо «Ассоль», створювало в залі неймовірну ауру таємничості та загадковості. З усім цим доречно поєднувалися, встановлені поряд, і елементи інсталяції: манекени чоловіка і жінки, які вечірньої дощової пори опинилися в сквері.

    Ініціювала показ картин майстра пензля зі східної України відомий громадський діяч Наталія Дуброва. Ковельчани вже дещо знайомі з творами живопису Олександра Болотова, адже він цьогоріч брав активну участь в одній з міських благодійних виставок, котру теж підготувала Наталія Дуброва.

    На жаль, автор картин не зміг бути присутнім на власному художньому вернісажі, тому кілька біографічних даних із життя і творчості Олександра Болотова  прибулі дізналися від ведучої. Зокрема, вона розповіла, що митець закінчив художнє училище в рідному Донецьку, нині працює в різних жанрах живопису, але найбільше полюбляє зображати пейзажі. В його представлених картинах гармонійно поєднуються дощ, туман чи сніг – все це - в сірих тонах і двоє закоханих – він і вона, які проходжуються просторими вуличками чи скверами Харкова, Львова, Донецька, Севастополя, Хмельницького, а може набережною Лондона чи Нью-Йорка.

    Скрізь, де б художник не побував, він бере з собою етюдник та фарби і створює картини. Людмила Валова зі Львова помітила на виставці рідні її серцю місця стародавнього міста Лева в осінньому тумані, також її зацікавленість викликали й інші роботи автора.

    Виставка такого стилю, жанру в Ковелі відбувається вперше. З цим погодилася й директор місцевої дитячої школи мистецтв імені Андроника Лазарчук Олена Цьомик. Вона теж поділитися враженнями від побаченого.

    І, дійсно, фантазія художника - невичерпне джерело фантазії для глядача. У роботах Олександра Болотова кожен бачить щось своє. Звісно, можна дати волю фантазії дивлячись на одну з найсвіжіших його картин «Червоні парасольки», однак лише ковельчани там угледять одну з центральних вулиць свого рідного міста. Безперечно, роботи художника з Донецька змушують нас якось по-новому поглянути на прості речі та предмети, побачити в них щось прекрасне, неповторне. Отож прийдіть і ви оглянути цікаву виставку і доторкнутися до високого художнього мистецтва Олександра Болотова.

Про - Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa