Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
18-11-2013

На Ковельщині триває конкурс уроків духовно-морального спрямування

У Ковельському районному деканаті розпочали конкурс відкритих уроків духовно-морального спрямування в загальноосвітніх закладах, приурочений до 1025-ліття хрещення Київської Русі. Мета заходу – об’єднання зусиль сім’ї, релігійних інституцій і школи задля становлення духовності учнівської молоді, виявлення й підтримка творчої праці вчителів, підвищення їх профільної компетентності, популяризації здобутків, - повідомляють у прес-службі Волинської Єпархiї Української Православної Церкви Київського Патріархату.

У відкритті конкурсу, що відбулося 12 листопада в селищі Голоби, з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла взяв участь декан, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Дубове та Різдва Йоана Хрестителя в с. Бахів протоієрей Іван Бонис (учитель основ християнської етики). У своєму слові душпастир висловив подяку за співпрацю із закладами освіти. Він зазначив: школа – партнер Церкви у вихованні молодого покоління.

   Перший відкритий урок відбувся 13 листопада в загальноосвітній школі с. Дубове. Його для учнів 5-го класу провів о. Іван. Діти дізнались про передумови хрещення Київської Русі, його історичне й моральне значення, ознайомилися з постатями рівноапостольного князя Володимира, княгині Ольги, преподобних Кирила і Мефодія. Було показано анімаційний фільм «Сказання про хрещення Русі». На завершення уроку школярі отримали подарунок – запис 20-ти серій цієї стрічки.

   Як нам розповіла директор цієї школи Наталія Тхоржевська, о. Іван Бонис постійно урізноманітнює форми й методи виховання духовно багатої особистості. Зокрема, з класними керівниками та батьками організовує екскурсії до Ковеля, Володимира, Зимного, Львова, використовує кожну нагоду, аби збагатити біблійною мудрістю і власним прикладом.

   Надалі подібні заняття відбуватимуться для учнів 5-6 класів у школах інших сіл району: Колодяжному, Любитові, Білині, Зеленій, Дрозднях, Вербці, Мельниці, Підріжжі, Тойкуті, Бахові. До їх проведення долучаться священики Василь Фурман як викладач основ християнської етики та Микола Качмар як спостерігач.
 

Про - Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa