Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
01-11-2013

На Ковельщині звітували аматори сцени

На сцені районного будинку культури селища Голоби відбувся творчий звіт аматорів сцени Ковельського району, присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка. Окрім концерту, учасники та гості мистецької імпрези оглянули й цікаву експозицію народної та художньої творчості, - інформує "Телевізійний центр Ковель".

  Колектив троїстих музик Люблинецької школи мистецтв — один із тих, чий виступ задав своєрідний камертон звітного концерту аматорів сцени Ковельського району. Солістка Марина Кошелюк та музиканти виступили натхненно і сповна заслужили на вдячні оплески залу.

  “Своїм виступом ми задоволені. Пісню, яку виконували, ми почули на фестивалі “Калинова сопілка” і вирішили долучити цей твір до свого репертуару.”, - розповідає керівник ансамблю Ольга Олексюк.

  Учасниками звітного концерту були як добре відомі в області колективи, так і дебютанти подібних мистецьких форумів. По-справжньому народне мистецтво не знає і вікового цензу: однаково щирими на сцені були як діти з ансамблю “Дударики” Голобської дитячої музичної школи, так і учасники народного аматорського хору ветеранів війни та праці “Червона калина”.

  “Нещодавно ми з колективом побували в сусідній Білорусі, де разом з однолітками відсвяткували День ветерана. А потім відбувся великий концерт, де ми співали на одній сцені...”, - говорить голова ветеранської організації Ковельського району Валентина Січкар.

  В фойє будинку культури для учасників та гостей мистецької імпрези розгорнули виставку народної та художньої творчості. Ось цю експозицію видань Шевченкового “Кобзаря” голобчани збирали всією громадою.

  “Найстаріший “Кобзар” датований 1947-им роком. Він зберігся в нашій селищній бібліотеці. У нас зберігається 15 видань “Кобзарів” різних років. Ще 10-ять має шкільна бібліотека. А ще близько тридцяти екземплярів книги нам позносили місцеві жителі, коли дізналися, що ми організовуємо таку виставку.”, - розказує бібліотекар Валентина Мельничук.

  Достойним фіналу концерту був і виступ народного аматорського хору працівників культури “Вишиванка” (керівник Олег Корнелюк). Зі сцени прозвучали слова подяки артистам від представників обласної та районної влади. Творчий потенціал аматорських колективів Ковельського району високо оцінило і журі звіту.

  “Сьогоднішній творчий звіт підтвердив і мої сподівання, і сподівання всього журі, що Ковельщина завжди була в авангарді таких подій. Ми побачили величезну самовіддачу артистів. Сьогоднішній концерт — це своєрідний сплав організованості, таланту, емоцій та намагання якнайкраще показати себе, що й вилилось у великий успіх вашого району, з чим я вас і вітаю...”, - ділиться враженнями голова журі, народний артист України Олександр Огородник.

  Кращі виконавці та колективи Ковельського району стануть учасниками зведеного концерту аматорів сцени Волині, присвяченого 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.

Про - Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa