Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
31-10-2013

Ковель : Більше ста працедавців Волині виплатили зарплатні борги

За дев’ять місяців 2013 року на  засіданнях  тимчасових комісій, які діють при органах виконавчої влади та місцевого самоврядування Волинської області, заслухали 125 роботодавців, які  у своїй господарській діяльності допустили заборгованість з виплати заробітної плати. При цьому, майже 90 відсотків заслуханих працедавців, які спілкувались з приводу допущених заборгованостей з фахівцями ГУ Міндоходів Волині, дослухались до їх  рекомендацій і погасили зарплатні борги на суму 2,6 мільйона гривень. Місцеві  бюджети  додатково отримали  1,8 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб,-  інформує координаційно-моніторингове  управління  ГУ Міндоходів у Волинській області.

   Важливо, що 1874  місцеві  роботодавці   збільшили рівень заробітної плати працюючим волинянам у розмірах, не менших за мінімальну. До місцевої казни  додатково сплачено  понад 534 тисячі гривень податку на доходи фізичних осіб.
   «Виплата заробітної плати з порушеннями  діючого податкового законодавства – непроста  соціальна проблема. Фахівці  ГУ Міндоходів Волині своєчасно реагують на недотримання  встановлених державою соціальних гарантій.

Лише протягом першого півріччя 2013 року   встановлено 78  підприємств, організацій  та фізичних осіб, які виплачували платню своїм працівникам, допускаючи систематичні порушення. В першу чергу вони нараховували  заробітну плату в розмірі, меншому за мінімальну. Після обов’язкових, в цьому випадку  перевірок,  волиняни не лише отримали заборговану зарплату. В бюджет донараховано майже 4 мільйони гривень обов’язкового до сплати податку з доходів фізичних осіб»,- зазначив   начальник ГУ Міндоходів Волині Ігор Сінгаєвський.

   За словами керівника ГУ відомства на Волині, спільні зусилля представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, які, окрім міндоходівців, входять до складу спеціальних комісій, кропітка  роз’яснюючи робота та постійне спілкування з працедавцями  компетентних фахівців ГУ Міндоходів дають свої результати.

   «Усі ми – громадяни нашої країни хочемо бачити її  державою з потужною, соціально відповідальною економікою, заснованою  на передових технологіях, що гарантує достойні доходи  своїм громадянам. Ці європейські цінності особливо актуальні зараз, коли наша держава – за крок до підписання Угоди про Асоціацію з ЄС. Отож, як справжні європейці,  маємо керуватись ретельним  дотриманням законодавства у повсякденні. Відрадно, що національно свідоме бізнес-середовище розуміє це»,- підсумував Ігор Сінгаєвський.
 

Про - Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa