Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
02-10-2013

В АМКУ зацікавились «Ковельводоканалом»

Волинське обласне відділення Антимонопольного комітету України надало рекомендації суб’єктам господарювання щодо здійснення заходів, спрямованих на припинення порушення конкуренційного законодавства, - інформують у прес-службі відомства.

На виконання Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", Волинським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України було перевірено ряд суб’єктів господарювання: Ковельське управління водопровідно-каналізаційного господарства «Ковельводоканал», Підприємство «Нововолинськводоканал» житлово-комунального об’єднання Нововолинської міської ради та Володимир-Волинське управління водопровідно-каналізаційного господарства з метою встановлення відповідності діяльності суб’єктів господарювання вимогам законодавства про захист економічної конкуренції у сфері надання послуг з приєднання до інженерних мереж водопостачання та водовідведення.

За результатами аналізу технічних умов виданих суб’єктами господарювання на приєднання споживачів до інженерних мереж водопостачання та водовідведення, територіальним відділенням встановлено факти порушення законодавства України.

Зокрема, зазначені суб’єкти господарювання встановлювали у технічних умовах на приєднання до інженерних мереж централізованого водопостачання та водовідведення термін дії технічних умов протягом 2 років всупереч вимогам ст. 30 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», якою встановлено термін та час будівництва. Зазначені дії містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку надання послуг з видачі технічних умов на підключення до мереж централізованого водопостачання та водовідведення та могли призвести до ущемлення інтересів споживачів.

Волинське обласне відділення Антимонопольного комітету України надало рекомендації суб’єктам господарювання щодо здійснення заходів, спрямованих на припинення порушення конкуренційного законодавства, шляхом приведення терміну дії технічних умов у відповідність до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Про результати розгляду даних рекомендацій, суб’єкти господарювання повинні повідомити територіальне відділення у 30-денний строк з дня їх отримання.

Про - Ковель
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa