Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
27-09-2013

«Почесний громадянин міста Ковеля» - серед національних лідерів України

Багатство людини – у її літах. Микола Іванович Корпачов, якому незабаром виповнюється 88, багатий не лише роками. За його плечима чимало добрих справ. Своє життя він присвятив захисту Батьківщини, своїй родині, учням, громаді міста. Міський голова Олег Кіндер разом із секретарем міської ради Михайлом Гетьманом перед початком чергової сесії міської ради вручив ветерану Великої Вітчизняної війни, Почесному громадянину Ковеля книгу «Національні лідери України», на сторінках якої, серед десятків видатних людей нашої держави, є і його ім’я, - повідомляють у Ковельському міськвиконкомі.

Крім того, заступник міського голови Ігор Прокопів вручив ветерану Грамоту та Диплом учасника Всеукраїнської програми «Золотий фонд нації. Національні лідери України». Відзнаки підписані Міністром оборони України Павлом Лєбєдєвим, голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці Петром Дибенком, Президентом НАН України Борисом Патоном та Головою правління Українського фонду культури Борисом Олійником.

Микола Корпачов подякував за привітання та побажав депутатам міської ради та усім присутнім у сесійному залі бути корисними громаді, робити добрі справи, аби залишити після себе помітний слід в історії рідного міста.

Українська конфедерація журналістів спільно з департаментом соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України, Громадською радою при Міноборони видала книгу «Національні лідери України» із серії «Золотий фонд нації». Четверте її видання, яке побачило світ цього року, присвячене річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, досліджує сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку ветеранського руху в Україні.

Серед представленої еліти України, особистостей у різних сферах політики, державного управління, суспільної діяльності, економіки, науки, освіти, медицини, юриспруденції, засобів масової інформації, духовності, культури, мистецтва особливою постаттю є ковельчанин - Ветеран Великої Вітчизняної війни, Почесний громадянин Ковеля Микола Корпачов. Адже він - серед найактивніших учасників ветеранського руху на Волині. Про це йдеться у розділі «Наша гордість - волиняни-визволителі Батьківщини», де подано ґрунтовні, ілюстровані нариси про активістів-ветеранів, які зараз мешкають на Волині, їх біографії, про громадську та професійну діяльність.

Для довідки:

Корпачов Микола Іванович – учасник Великої Вітчизняної війни, очолював з часу створення з 1987 року Раду ветеранів війни, праці і Збройних сил, і впродовж 20-ти років є активістом ветеранського руху, членом Президії Ради ветеранів. Проводить активну роботу щодо увічнення пам’яті воїнів загиблих під час визволення міста Ковеля та Ковельського району від фашистських загарбників. З його ініціативи в навчальних закладах міста створено куточки бойової і трудової слави.

Протягом 15-ти років працював викладачем початкової військової підготовки у ЗОШ №7. Висококваліфікований професіонал, талановитий педагог. Його учні – фіналісти і призери республіканських і всеукраїнських ігор, чемпіони і призери міських та обласних змагань з різних видів багатоборств. Микола Іванович є одним з організаторів соціальної служби на дому, ініціаторів створення будинку для одиноких непрацездатних громадян, колишній керівник місцевих осередків Фонду милосердя і здоров’я, Фонду Миру. За сумлінну багаторічну працю неодноразово нагороджений Грамотами Міністерства освіти, Президії Верховної Ради СРСР, нагрудним знаком «Відмінник народної освіти УРСР», «Відмінник народної освіти СРСР». Нагороджений орденами «Вітчизняної війни» ІІ ступеня, «За мужність» І та ІІ ступенів, медалями «За відвагу», «За бойові заслуги» - всього 26 нагород.

Микола Іванович і нині веде активну громадську діяльність, його поважають як особистість. Варто зазначити вагомий внесок ветерана у патріотичне виховання дітей та молоді. У 2011 році Миколі Корпачову присвоєно звання «Почесний громадянин міста Ковеля».

Про - Ковель
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa