Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
26-09-2013

Ковельські депутати погодилися продати з молотка ще один об’єкт комунальної власності

Сьогодні на засіданні 42 сесії Ковельської міської ради вирішилася подальша доля ще одного приміщення комунальної власності: частини будівлі магазина «Квіти» площею 66,6 кв. м., котрий знаходиться в самісінькому центрі міста, і яким досі користувалося Ковельське комунальне підприємство «Добробут». Будівлю, згідно проекту рішення, автором якого є О. Артишук, внесли до переліку об’єктів, що підлягають приватизації. Іншими словами, приміщення, де комунальники реалізовували власну ритуальну продукцію і ту, що закуповували, запропонували продати на аукціоні. Документ у сесійній залі отримав підтримку.

Як і очікували працівники колективу комунального підприємства «Добробут», дива не сталося. Хоча боротьба за приміщення на засіданні ради таки відчувалася. Спершу, депутат Віра Федосюк зачитала колективне звернення від колективу «Добробут» за підписами 34 чоловік, які уклінно просили депутатський корпус і міського голову зглянутися, не голосувати за прийняття даного рішення, не відбирати в них магазину. Від себе особисто В.Федосюк додала, що вона погоджується з думкою комунальників і запропонувала колегам по цеху наразі дане питання не розглядати, а якщо й повернутися до його розгляду, то лише тоді, коли на підприємстві буде призначено директора, який дасть вичерпні відповіді на всі сьогоднішні запитання. А ще - вона твердо переконана, що виставляти частину приміщення на аукціон можна лише тоді, коли на те буде згода колективу.

Свої думки стосовно даного питання висловили й інші міські народні обранці. Скажімо, Роман Ляшук та Володимир Матвєєв не бачать іншого виходу, як продати на аукціоні майно комунальної власності. Вони переконували своїх колег, що магазин не приносить «Добробуту» жодної копійки прибутку, а лише збитки. Р. Ляшук озвучив суму щомісячних збитків – три тисячі гривень. Проте були й такі депутати, які виступили в підтримку колективу. Приміром, Олена Євсюк висловила своє занепокоєння стосовно швидкого продажу добротної будівлі комунальної власності в центрі міста і натякнула, чи не зіткнеться керівництво міста з тією ж дилема, що і з ділянкою землі в районі вулиці Володимирської, тією, де знаходиться ринок. Вона категорично проти таких радикальних методів боротьби з неприбутковими комунальними підприємствами.

Однак результат усіх цих розмов уже відомий: депутати переважною більшістю голосів погодилися виставити на аукціон частину магазину «Квіти». Варто зауважити, що секретар міської ради Михайло Гетьман віддав свій голос «За» підтримку проекту рішення, очільник Ковеля Олег Кіндер - утримався і лише одна людина була проти внесення до переліку об’єктів комунальної власності Ковеля, що підлягають приватизації, частини будівлі магазину по вулиці Незалежності, 90 – Віра Федосюк.

Про - Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa