Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
25-09-2013

Ковельське КП «Добробут» вже завтра може позбутися місця торгівлі власним похоронним товаром

У Ковелі знову заговорили про продаж на аукціоні магазину «Квіти», що в самісінькому центрі міста. Щоправда, мова йде лише за частину приміщення комунальної власності, яке під реалізацію власної продукції – ритуальної атрибутики - використовує комунальне підприємство «Добробут». Другу його половину викупив відомий в місті підприємець, а нині ще й депутат міської ради, який тут же взявся надавати ті ж самі похоронні послуги населенню.
Колектив «Добробуту» не на жарт стурбований планами влади щодо продажу решти приміщення. Коли дане питання вперше піднімалося в сесійній залі, до Будинку Рад прийшло з півсотні працівників, рішуче налаштованих будь-якими законними методами відстояти приміщення магазину. Тодішній керівник «Добробуту» Михайло Сидоренко, який усіляко підтримував своїх підлеглих щодо боротьби за частину будівлі, запевняв журналістів, що магазин «Квіти» є прибутковим. За його словами, лише за перший квартал 2013 року прибуток магазину від реалізації товару склав близько 20 тисяч гривень.

Тоді людям вдалося переконати депутатів не виставляти частину будівлі на аукціон. Проте, як не дивно, але цей позитивний результат ще більше насторожив працівників «Добробуту», і вони взялися шукати підтримки та допомоги в губернатора Волині Бориса Клімчука, писали до Ковельського міжрайонного прокуратура, міського голови Олега Кіндера. Однак скрізь отримували фактично одну і ту ж відповідь, мовляв, на засіданні ради питання щодо продажу комунального приміщення магазину «Квіти» не розглядалося і рішення прийнято не було, тому немає підстав для розгляду заяви по суті.

Взавтра на засідання 42 сесії міської ради виноситься питання «Про внесення доповнення до рішення міської ради від 20.12.2012 року №32/37 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Ковеля, що підлягають приватизації», в якому автор проекту, міський народний обранець О. Артишук, пропонує внести до переліку таких об’єктів частину будівлі магазину площею 66,6 кв.м по вулиці Незалежності, 90. Спосіб приватизації - шляхом продажу на аукціоні. Попередньо на засідання постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, містобудування секретар міської ради Михайло Гетьман переконував депутатів, що даний магазин не приносить прибутку «Добробуту», а виручені гроші від його продажу підуть на придбання підприємству необхідної спецтехніки.

А ще він додав, що працівникам магазину буде запропоновано на вибір кілька місць торгівлі для реалізації ритуального товару. Однак люди вже не вірять жодним запевненням чиновників, вони переконані, що із закриттям магазину, відразу ж опиняться на біржі праці.

Колектив «Добробуту» до останнього надіявся на підтримку прокуратури, але вчора і звідти прийшла невтішна відповідь. Хоча в листі-відповіді заступник міжрайонного прокурора Н. Ткачук роз’яснила заявникам, що за ними залишається право звернутися зі скаргою на дії, бездіяльність чи рішення посадових осіб органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та контролю до прокуратури або до суду.

Про - Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa