cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

МІСЬКІ НОВИНИ
17-09-2013

МФК «Ковель-Волинь» впевнено переміг ківерчан

На стадіоні «Верес» відбулась календарна гра чемпіонату Волинської області з футболу між командами МФК «Ковель-Волинь» м. Ковель та «Колос» міста Ківерці. Команда гостей в минулому сезоні виступала в змаганнях серед команд І ліги області, а в сезоні 2013-2014 років після довготривалої перерви повернулась у вищу лігу області, інформують у відділі фізичної культури та спорту виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Гра розпочалась атаками господарів, які з перших хвилин зустрічі намагались зламати опір дебютантів. Ковельчанам вдалось створити декілька небезпечних моментів, але м’яч вперто не йшов у ворота. Час минав, а рахунок на табло не змінювався.

Лише в середині тайму на 23-ій хвилині зустрічі футболістам МФК "Ковель-Волинь" вдалась чудова атака. На лівому фланзі Петро Мороз віддав передачу Роману Кузьмичу, а той - центральним захисникам суперників Івану Данилюку. Вихід один на один - і рахунок в матчі відкрито - 1:0. На 26-ій хвилині поєдинку після дотепної передачі Кашуби Віталія сам на сам з воротарем гостей вийшов Ліщук Олександр і спокійно переправив м’яч у ворота - 2:0. Після цього футболісти команди "Колоса" створили два небезпечні моменти біля воріт господарів. Спочатку на 29-ій хвилині форвард гостей Шихрай Олег не реалізував вихід один на один з воротарем, а потім півзахисник Підгуска Сергій на 30-ій хвилині матчу ударом з 25 метрів увігнав м’яч у лівий кут воріт діючих чемпіонів області.

Футболісти з міста залізничників активізували свої дії на полі і створили три небезпечні моменти, але в завершальній стадії атак підвела техніка. На 38-ій хвилині після удару з 30 метрів правого захисника ковельчан Попіки Андрія від голу ківерцівських футболістів врятувала штанга воріт. Шалений тиск господарів завершився третім голом. Іван Портянко вивіреною передачею залишив захисників "з носом", а Іван Данилюк переграв кіпера гостей - 3:1.

На 43 хвилині після передачі з лівого краю Романчука Романа четвертий м’яч у ворота розгублених футболістів "Колоса" провів Ліщук Олександр. До кінця першого тайму наші спортсмени створили ще два гольові моменти та не поталанило з реалізацією.

Другий тайм гості розпочали з активних дій на футбольному полі і з 46-ої по 60-у хвилину зустрічі створили три небезпечні моменти біля воріт ковельчан, але реалізувати хоча б один з них завадив воротар нашої команди Ярмолюк Олег. Кіпер виграв дві дуелі один на один в нападників «Колоса», а потім парирував сильний удар Подгуски Сергія.

Команда нашого міста оговталась від провальної 15-тихвилинки і перехватила ініціативу. Тренер господарів Анатолій Ворона провів три заміни і свіжі гравці почали створювати гострі моменти біля воріт гостей. Особливо добре вписався в гру хавбек Хвесь Дмитро, який на 75-ій хвилині провів п’ятий гол та допоміг Дмитру М’якоті на 86-ій хвилині засмутити воротаря ківерецьких футболістів вшосте. Сьомий м’яч на 89-ій хвилині гри вколотив у ворота повністю деморалізованої команди гостей юний Олег Марчук.

Отож, головний суддя матчу Кірепко Анатолій зафіксував переконливу перемогу МФК «Ковель-Волинь» з рахунком 7:1. Приблизно 400 глядачів, які зібрались подивитись поєдинок палко вітали наших спортсменів з перемогою.

Проаналізувавши дії ковельчан на футбольному полі можна припустити, що криза позаду і команда набирає обертів. Насторожує лише те, що в грі не з найсильнішим суперником дії в захисті були не завжди надійними, про що свідчать три виходи один на один з воротарем нашої команди.

Наступну гру МФК «Ковель-Волинь» згідно календаря змагань проведе 21.09.2013 року о 17 год. на стадіоні «Верес» проти команди «Будівельник» с. Баківці Луцького району.

Запрошуємо вболівальників відвідати футбольний матч та підтримати нашу команду.