Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
05-09-2013

Потяг Ковель-Чернівці курсуватиме через день

З 1 жовтня потяг повинен буде вирушити з міста Чернівці. Звідти він ходитиме по непарних числах. З Ковеля він курсуватиме по парних числах місяця: з Волині потяг рушить 2 жовтня.
Потяг № 667/668 Ковель-Чернівці не курсуватиме з вересня, як обіцяли представники ДТГО «Львівська залізниця». Курсування потяга перенесли аж на 1 жовтня. про це повідомлено на сайті державного підприємства «Укрзалізниця». Також цю інформацію активістам АМоРе (Асоціації молодих реформаторів) підтвердили в довідковому бюро вокзалу міста Луцька. Щоб у пасажирів не було запитань, повідомлення про це повісили над касами вокзалу.

Отож, з 1 жовтня потяг повинен буде вирушити з міста Чернівці. Звідти він ходитиме по непарних числах. З Ковеля він курсуватиме по парних числах місяця. Тобто, з Волині потяг рушить 2 жовтня.

Громадські активісти не задоволені таким відновленням курсування потягу.

«Раніше «Ковель-Чернівці» курсував щодня і цілий рік. Тепер же залізниця кидає нам кусень хліба: замість повноцінного відновлення курсування потягу, нам пропонують їздити ним через день, та й то, ймовірно, лише до кінця весни 2014 року. А тоді знову, вже як традиція, у кінці червня будуть скасовувати важливий для усієї Західної України потяг», — прокоментувала вчинки залізниці заступниця голови АМоРе Марія Доманська

Нагадаємо, що від час круглого столу у місті Львові, начальник пасажирської служби «Львівської залізниці» Богдан Яворський обіцяв, що потяг курсуватиме з 1 вересня, а найпізніше — з 15 вересня, мовляв, поки не будуть вивезені усі відпочивальники з Кримського півострова. 

Натомість, потяг розпочне курсування ад з 1 жовтня, не зважаючина те що, навчальний рік у студентів, які б могли користуватися цим потягом, розпочався 1 вересня, а влітку тисячі туристів не мали можливості нормально і комфортно діставатися до сусідніх областей, адже потяг не курсував, всупереч невдоволенню тисяч України, акціям протесту і зверненням.

Додамо, що у липні цього року були зареєстровані два проекти постанов Верховної Ради України народним депутатом Анатолієм Вітівим, які передбачають відновлення щоденного курсування потяга Ковель-Чернівці, а також продовження до попереднього маршруту курсування потягу Ківерці-Сапіжанка до станції Підзамче. Проекти постанов повинні будуть розглянуті з початком роботи ВРУ, після внесення їх до порядку денного сесії ради.
dailylviv.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa