Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
19-08-2013

Нардеп Степан Івахів дав прес-конференцію у Ковелі

Позафракційний народний депутат-мажоритарник, заступник голови Комітету ВР з питань аграрної політики та земельних відносин Степан Івахів розповів на прес-конференції в Ковелі про свою депутатську діяльність за півроку, - Інформує "Телевізійний центр Ковель".

Перше, що вирізняє Степана Івахіва з-поміж інших народних депутатів, - щире прагнення бути абсолютно відкритим та чесним зі своїми виборцями. За час, що минув після виборів, представник 21-го Ковельського виборчого округу в парламенті провів понад 70 зустрічей з виборцями. У кожному з районів округу працюють громадські приймальні народного депутата, куди вже надійшло понад тисячу звернень громадян. Степан Івахів оприлюднив декларацію про доходи та інформацію про своїх помічників, а також дав відповіді на всі без винятку запити від громадських організацій (таких серед нардепів - всього двоє). Волинський депутат-мажоритарник знає про невисокий рівень довіри суспільства до парламенту, але своєю депутатською діяльністю доводить, що достойний довіри виборців.

“Хочу доповісти, що на роботу я ходжу. Запитували, чи буду я голосувати персонально? Голосую самостійно, я думаю, ви це чітко відслідковуєте... Я записав у свою програму, що буду добиватися скасування депутатських пільг. Ви знаєте, що у ВР вже голосували за зняття пільг з президента, міністрів та депутатів. Я обіцяв, що проголосую, і це зробив. Як ми з вами і передбачали, завжди в найвідповідальніший момент чомусь не вистачило голосів. Але, як депутат, кажу, що кожен з нас може довести своєму виборцю: не треба чекати, коли проголосують всі. Треба почати з себе. Тоді буде результат...”, - доповів Народний депутат України Степан Івахів.

Степан Івахів є автором 9-ти законопроектів та одного проекту постанови, 10-ти депутатських запитів та 116-ти звернень. Статус позафракційного депутата, яким він залишиться і надалі, допомагає приймати рішення виключно в інтересах виборців округу, а не на догоду політичній кон'юнктурі. З першого дня своєї роботи в парламенті Степан Івахів відмовився від депутатської зарплатні та грошової компенсації на виконання депутатських повноважень (а це понад 30 тисяч гривень щомісяця). Ці кошти перераховують на округ для потреб закладів освіти, медицини, культури та спорту. На благо виборців працюють і проекти депутатського благодійного фонду “Патріоти Волині”.

“Абсолютно все, що ми декларували і робили раніше — міняли вікна в школах і садочках, медичних закладах, в соціальних установах - ми все це зробимо. І дошки в класах поміняємо спільно з батьками. Я завжди кажу тим, хто це критикує: звинувачуйте мене разом з батьками. Бо ми все робимо разом. І це правильно. І ніхто мене в іншому не переконає. Хоча паралельно я працюю і над тим, аби добитися державного фінансування на енергозберігаючі проекти. І вже є певні домовленості з цього приводу на рівні міністра фінансів. І ми зараз готуємо документи, аби довести, що це ефективно. А я точно знаю, що такі програми дозволять економити бюджетні кошти...” , - розповів депутат.

Народний депутат лобіює інтереси округу і на урядовому рівні: на сьогодні вже є всі підписи про виділення державних коштів для 11-ти об'єктів соціально-культурної сфери.

“Ми знаємо, як сьогодні працює казначейство. Тому певні побоювання є, аби ці кошти надійшли вчасно і ми встигли їх освоїти. Але й там знаємо, як підсобити. Повірте, це немало для цього року. Працювали ми спільно з іншими депутатами від Волині, разом з губернатором. Тому щось, та й вдалося. І я буду це робити, скільки б я критики не чув на свою адресу. Бо коли я приїжджаю в село, там я критики не чую...”, - каже Степан Івахів.

Степан Івахів відверто відповів на всі запитання журналістів і запевнив, що завжди відкритий для спілкування. Така позиція депутата вже заслужила високу оцінку незалежних громадських рухів “Чесно” та “Опора”, які визнали Степана Івахіва найбільш послідовним депутатом у виконанні своїх передвиборних обіцянок.

Про - Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa