cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

МІСЬКІ НОВИНИ
15-08-2013

Футбольний клуб із Ковеля переміг луцьку Волинь

Користуючись більшою, ніж зазвичай, паузою у чемпіонаті України, луцька «Волинь» учора, 14 серпня, провела товариський матч із чемпіоном області ковельським МФК «Ковель-Волинь». Трибуни місцевого «Вереса» були заповнені вщерть. Подивитися на товариську гру своїх улюбленців із командою УПЛ прийшло приблизно дві тисячі вболівальників, - йдетьсяна сайті луцького клубу.
Віталій Кварцяний привіз до міста залізничників свій основний склад, за винятком Шикова, який відбув до збірної Македонії. А Віталій Приндета, який щойно зіграв за «молодіжку» у Львові, відразу «з коліс» вийшов в першому таймі цього спарингу.
«Волинь» почала матч поволі, звикаючи до газону на «Вересі». Тому перші два моменти в матчі створили господарі. Чапко спочатку проекзаменував Кичака (кіпер вийшов переможцем із цієї дуелі), а потім із 3 метрів влучив у поперечину. У відповідь Кінаш із штрафного закручував м’яча у девятку і кіпер ковельчан Дувакін потягнув цей удар. Крім цього моменту, в першому таймі запам’ятався ще удар Задерецького з 20 метрів (кіпер) та численні безрезультатні кутові.
Натомість ковельчанам вдалася гольова атака. На 38 хвилині вони продерлися лівим флангом в штрафну, пішов простріл на лінію штрафного і Данилюк сильним ударом в кут воріт відкрив рахунок у матчі – 1:0.
Майже до кінця матчу гості грали у три захисники, спрямувавши всі сили в атаку. Шумахер приклався на першій хвилині з 17 метрів, але несильно. Масло головою бив із 8 метрів, але несильно. Ерік подав зі штрафного, але Матуку зовсім трохи не дістав м’яча, хоч здалося, що його підштовхнули захисники. Ерік вивів одного з потенційних новачків віч-на-віч із кіпером, але в останній момент захисник «Ковеля» заблокував удар і м’ячем після рикошету заволодів воротар. Моменти у «Волині» сипалися, але гол не приходив. Водночас «Ковель» на 62 хвилині відгризнувся стандартом – удар головою Чапка з гострого кута на дальній штанзі прийшовся у сітку із зовнішнього боку.
Гра без центру поля продовжилася. Команди, хоч і на не надто рівному полі, постійно атакували. У «Волині» особливо відмітимо Еріка із Скобою. Матуку приклався із 30 метрів – зовсім близько від поперечини. Шумахер підловив кіпера на помилці під час виходу, але захисники підстрахували Дувакіна. Шумі заробив дуже небезпечний штрафний біля дуги штрафної, але Ерік пробив трохи вище поперечини. На останніх хвилинах матчу два чудові шанси змарнував гравець, який перебуває на перегляді. Отож, «Волинь» поступилася у спарингу МФК «Ковель-Волинь».