Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
06-08-2013

У Ковельській прокуратурі відбувся навчально-методичний семінар

На базі Ковельської міжрайонної прокуратури відбувся навчально-методичний семінар працівників органів прокуратури Волині щодо повноважень прокурора у кримінальному процесі та особливостей визначення кримінальних правопорушень, - повідомляють у прес-службі прокуратури Волинської області.

У роботі семінару взяли участь міські, районні, міжрайонні та прирівняні до них прокурори, прокурори, які здійснюють повноваження прокурорів у кримінальних провадженнях у формі процесуального керівництва.

Сьогодні на органи прокуратури покладено надзвичайно складне завдання – у своїй щоденній практичній діяльності і надалі забезпечувати вимоги нового Кримінального процессуального кодексу України, адже саме від цього залежить ефективність функціонування правоохоронної системи держави.

Тепер роль прокурорів у кримінальному процесі не така як раніше: концептуальною новеллою нового КПК є положення щодо участі прокурора на стороні обвинувачення на усіх стадіях кримінального провадження - розпочинаючи від реєстрації правопорушення і закінчуючи складанням обвинувального акту. Саме прокурори здійснюють керівництво всім ходом досудового розслідування, вирішують питання про проведення негласних слідчих дій та дають конкретні завдання й доручення іншим правоохоронним органам в межах того чи іншого кримінального правопорушення.

Саме на прокурорів нині покладено надзвичайно високу відповідальність за розкриття кримінальних правопорушень та якісне здійснення досудового розслідування і судового розгляду кримінальних проваджень. Тому учасники семінару особливу увагу приділили питанням процесуального статусу та повноваженням прокурора за КПК України.
Особлива увага присутніх була приділена питанню, яке стосувалось особливостей повноваження прокурора у кримінальному процесі під час досудового розслідування кримінального провадження та під час судового розгляду обвинувального акту.

Жваве обговорення учасників викликали проблемні питання ролі керівника органу прокуратури у кримінальному процесі, а також особливості визначення підслідності кримінальних правопорушень.

Підводячи підсумки семінару, учасники дійшли висновку, що саме роль прокурора у конкретному кримінальному провадженні, його оперативність та вміння приймати ефективні рішення є запорукою того, що ця діяльність ґрунтуватиметься на принципах верховенства права, законності й дотримання прав і свобод людини.

 

Про - Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa