Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
24-07-2013

Засуджені Ковельської виховної колонії показали добрі результати в ЗНО

Як і випускники шкіл, учні загальноосвітньої школи ІІ – ІІІ ступеня № 14 Ковельської виховної колонії та учень загальноосвітньої школи Маневицької виправної колонії №42 проходили зовнішнє незалежне оцінювання. Нагадаємо, що проведення у 2013 році ЗНО було визначено Наказом Міністерства освіти та науки України №1130 від 22.10.2012 року, - в управлінні ДПтС у Волинській області.

Засуджені мають можливість проходити оцінювання відповідно до угоди про співробітництво Українського центру оцінювання якості освіти та Державної пенітенціарної служби України. У Львівському регіональному центрі якості знань зареєстрували п’ятеро засуджених Волинської області. Вони складали зовнішнє незалежне оцінювання у додатковій сесії, з 4 по 11 липня, із наступних предметів: українська мова і література, історія України математика, англійська мова, німецька мова, біологія, хімія. Перед початком тестування директори загальноосвітніх навчальних закладів привітали вихованців із початком серйозного випробування у їх житті.

В результаті тестувань, у всіх учасників зовнішнього незалежного оцінювання прохідний бал є достатнім для вступу у вищі навчальні заклади. По закінченні відбування покарання засуджені зможуть реалізувати свої плани та отримати вищу освіту.

Всі засуджені мають високі бали з профільних предметів тих вузів, у які планують вступати. Після звільнення вони зможуть «переформатувати» своє життя, змінити оточення, здобути освіту, зокрема, серед засуджених Ковельської виховної колонії - Руслан Золотарьов має намір вступити до Сімферопольського технічного університету, Валерій Сарапін – Шацького лісового коледжу, Дмитро Лісіченко – Дніпропетровського технікуму харчової промисловості, Ростислав Кравченко – Житомирського автодорожнього технікуму. Засуджений Маневицької ВК №42 Андрій Шарко вперше серед засуджених виправних установ області приймав участь у ЗНО, успішно склав іспити та набрав прохідний бал, необхідний для вступу на юридичний факультет Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки.

Для довідки. Відповідно до вимог чинного законодавства, в установах виконання покарань створено умови для загальноосвітнього навчання засуджених. У Маневицькій виправній колонії ВК №42 та Ковельській виховній колонії функціонують загальноосвітні школи, у Цуманській ВК №84 – загальноосвітні вечірні класи, в Луцькому СІЗО – загальноосвітній консультативний пункт із заочною формою навчання. Навчальний процес в загальноосвітніх навчальних закладах забезпечує 38 вчителів. За результатами навчання в 2012-2013 р.р., атестати про базову середню освіту отримало 28 засуджених, про повну середню освіту – 53 засуджені. Всі засуджені, які зареєструвалися для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, на 100% пройшли тестування.

Про - Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa