Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
21-07-2013

На ремонт доріг у Ковельському районі витратили 5 мільйонів гривень

З метою покращення соціально-економічного становища Ковельського району, поліпшення його інвестиційного іміджу та створення умов для безпечного і повноцінного життя, праці і відпочинку населення, районна влада дбає про покращення ситуації у сфері дорожнього господарства району, - повідомляють у Ковельській райдержадміністрауії.
На даний час районна державна адміністрація спільно з органами місцевого самоврядування прикладають всіх зусиль для утримання дорожньої мережі у належному стані, займаються вирішенням питань благоустрою, організовують громадськість, проводять роз’яснювальну роботу по правилах утримання територій.

Однією з нагальних є проблема капітального ремонту доріг комунального значення населених пунктів району та їхнє утримання в належному стані.

Про стан виконання робіт з ремонту доріг комунальної власності на території району велася ділова розмова на робочій нараді, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Стиранка.

Проведення ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення та вулицях і дорогах комунальної власності - на особливому контролі Президента України Віктора Януковича. Глава держави постійно наголошує, що без відродження села, без розвитку сільських територій неможливий подальший розвиток нашої держави. Тому державою за останні роки було виділено значні кошти саме на розвиток соціальної інфраструктури села, – наголосив перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Стиранка.

В ході наради проаналізовані обсяги виконаних робіт з ремонту доріг загального користування та комунальної власності у І півріччі 2013 року.

Територією Ковельського району пролягає 520,1 км автомобільних доріг загального користування (143,2 км доріг державного значення та 376,9 км доріг місцевого значення), які є власністю Служби автомобільних доріг у Волинській області. Крім того, у сфері обслуговування селищних та сільських рад знаходяться дороги, які перебувають у комунальній власності територіальних громад, а таких доріг - 394,6 км (вулиці в населених пунктах).

Основними підприємствами, які обслуговують дорожню інфраструктуру Ковельського району, є дві філії державного підприємства "Волинський облавтодор": філія "Ковельський автодор" і філія "Ковельська дорожньо-експлуатаційна дільниця".

Обсяг виконаних робіт на мережі доріг загального користування по Ковельському районі за січень-червень 2013 року становить 5003,8 тис. грн., з них по дорогах місцевого значення – 1137,9 тис. грн., по державних дорогах - 3865,9 тис. грн. Кошти були спрямовані на експлуатаційне утримання доріг, а також на проведення поточного ремонту окремих ділянок автомобільної дороги державного значення М-07 "Київ-Ковель-Ягодин" (754,2 тис. грн.).

У 2013 році на проведення робіт з ремонту та утримання доріг комунальної власності передбачені кошти в сумі 6176,2 тис. грн. Крім того, в бюджетах окремих сільських, селищних рад передбачені кошти на утримання та ремонт доріг комунальної власності.

Обсяг робіт, виконаних по утриманню доріг комунальної власності в населених пунктах району у І півріччі 2013 року, становить 1556,41 тис. грн., з них по капітальному ремонту - 282,4 тис. грн., по поточному ремонту – 897,5 тис. грн., по експлуатаційному утриманню - 376,5 тис. грн.

В цілому по районі відремонтовано 10,14 км доріг комунальної власності при запланованих Програмою 22 км. Підрядні роботи виконували ТзОВ "Ідея" (22 об'єкти) та філія "Ковельський автодор" ДП "Волинський облавтодор" (2 об'єкти).

Також на проведення робіт з ремонту та утримання доріг комунальної власності із місцевих бюджетів використані кошти в сумі 549,4 тис. грн. (включаючи проведення ремонтних робіт по вуличному освітленню та очищенню доріг від снігу).

Про - Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa