Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
08-07-2013

У Ковельській виховній колонії - "Червона калина"

6 липня у Ковельській виховній колонії в знак відкриття фестивалю представники Курязької виховної колонії (що на Харівщині) передали емблему та корогву «Червоної калини» начальнику виховної колонії майору внутрішньої служби Івану Абрамчуку та привітали учасників фестивалю і його гостей, інформують в управлінні ДПтС України у Волинській області .

Режисером цього дійства стала завідувач клубу виховної колонії Світлана Романчук. Програма концерту складалася із урочистого відкриття, обов’язкової та довільної програм та урочистого закриття. В обов’язковій програмі вихованці колонії проявляли свої вміння у хореографії, музичному виконавстві, таланти у театральному та фольклорному мистецтві. У вестибюлі біля актового залу увагу запрошених привернула виставка вишиваних робіт, котрі виконані з великою майстерністю.

На початку заходу було надане привітальне слово начальнику відділу діяльності виховних колоній, загальноосвітнього та професійно-технічного навчання засуджених центрального апарату ДПтС підполковнику внутрішньої служби Владиславу Скороплясу. Із привітанням запрошених, учасників фестивалю та побажанням зайняти призове місце виступив начальник уравління ДПтС України у Волинській області полковник внутрішньої служби Олександр Герасимчук.

Окремі номери запам’яталися найбільше: інсценізація «Дорогами життя перших колоністів» у виконанні вихованців першого відділення, роздуми А.С. Макаренка, прочитані вчителем історії Леонідом Никитюком.

У дусі українських традицій вихованці виконали народний танець аркан. У батьків та родичів вихованців з’являлися сльози радості, своїми виступами вихованці зірвали гучні овації.

У довільній програмі виступили працівники установи, діти працівників, засуджені, студентка Луцького педагогічного коледжу Вікторія Кравчик, студія сучасної хореографії «Пірует».

Журі оцінювало конкурс за різними критеріями: художнім рівнем, індивідуальністю виконання, сучасною спрямованістю роботи, відповідністю народним традиціям, композиційною досконалістю роботи.

У підсумку було визначено найбільш яскраві виступи: у номінації «літературна творчість» відзначено Олеся Ляшука, талант у хореографічному мистецтві проявив Руслан Шевчук, у номінації «музичне виконавство» найкращим визначили Олександра Григоряка, в номінації «театральне мистецтво» – Дмитра Лісіченка, а в декоративно-прикладному мистецтві – Ігоря Левицького. Всіх переможців керівництво установи відзначило дипломами.

По закінченні концерту семеро вихованців колонії отримали паспорти громадянина України, восьмеро – ідентифікаційні коди, а двоє засуджених – довідки про умовно-дострокове звільнення.

Про - Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa