Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
05-07-2013

До Ковеля завітали гості з Німеччини

У Ковелі перебуває офіційна делегація з німецького міста-партнера Ковеля – Барзінгхаузена. В Україну вони завітали на запрошення міської влади Ковеля в рамках відзначення Дня міста, повідомляють у Ковельському міськвиконкомі.

Делегація на чолі з бургомістром Барзінгхаузена Марком Ламанном зустрілась з міським головою Олегом Кіндером. Також з німецькими гостями поспілкувалися секретар міської ради Михайло Гетьман та заступник міського голови Ігор Прокопів. Мова йшла про продовження партнерських стосунків, які тривають між нашими містами уже понад 20 років. Хоча угоду про співпрацю було підписано лише у 2008 році.

Цим документом передбачено взаємне інформування про історію, суспільні та політичні події в містах, про життєдіяльність громад, організацій та установ, тісна співпраця між навчальними закладами, взаємні обміни візитами дитячих та молодіжних делегацій, спортивних команд. За цей час завдяки організації «Допомога дітям України», яку очолює Лілія Бішофф, сотні ковельських дітей із малозабезпечених родин побували на оздоровленні та відпочинку в Німеччині. Між містами налагоджено стосунки й у сфері культури. Колективи міста Ковеля є учасниками святкових заходів у Барзінгхаузені.

Делегації з міста Барзінгхаузена є частими гостями у Ковелі. Проте у такому складі представники Німеччини прибули вперше. Тому, окрім зустрічі у міській раді, для них передбачена оглядова екскурсія містом. Також делегація побувала в центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів, який працює у Ковелі другий рік. Німецький досвід навчання та реабілітації людей з обмеженими фізичними можливостями є досить цікавим та корисним для нашого міста. Тому зустріч в цьому закладі поклала початок новій співпраці між містами.
Представникам делегації також було цікаво побувати на одному із залізничних підприємств Ковеля – пасажирському вагонному депо Ковель, поспілкувалися з його начальником Олександром Стреченом та колективом.

6 липня делегація візьме участь в урочистому мітингу з нагоди 69-ї річниці визволення Ковеля від фашистських загарбників.

Про - Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa