Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
05-07-2013

У Ковелі відбулася Міжнародна конференція

Вже третій день на базі Ковельського промислово-економічного коледжу проходить II Міжнародна науково-практична конференція «Механізми державного управління та місцевого самоврядування для реалізації програм енергоефективності». Організували її Міністерство освіти і науки України, Національна академія наук України, Волинська облдержадміністрація, Академія муніципального управління, Національний університет харчових технологій, Ковельська міська рада, а також ТОВ «Волинь-Кальвіс» та ДП «Волиньторф».

У роботі конференції взяли участь науковці, виробники, котрі працюють в сфері енегроощадних технологій, представники виконавчої влади області та міста, керівники бюджетних установ та інші.

Місто Ковель є членом Асоціації «Енергоефективні міста України», де поступово впроваджуються новітні технології в бюджетних та соціальних закладах. Так, приміром, у мікрорайоні «Сільмаш» введено в експлуатацію сучасну котельню, де встановлено три енергоощадні твердопаливні котли виробництва «Волинь-Кальвіс». «Після закінчення опалювального сезону ми відчули суттєву економію бюджетних коштів, адже досі щорічно витрачали на оренду та утримання котельні, котра обігрівала помешкання ковельчан, півтора мільйона гривень», - зазначив під час свого виступу міський голова Олег Кіндер.
 

За словами заступника голови облдержадміністрації Віталія Карпюка, торік в області було замінено 74 застарілих, масивних теплових агрегати, котрі потребували багато паливної сировини, але не давали бажаного результату.

«Завдяки активному впровадженню енергоощадних технологій, куди входить й заміна зношених вікон на склопакети, й дверей, обласний бюджет отримав економію в сумі 138 мільйонів гривень», - відмітив Віталій Карпюк. Волинь - край багатий на торф (для виробництва тепла використовують торфобрикети) та деревину. Її в лісах протягом року вирубують більше мільйона кубів. Віталій Карпюк зазначив, що із відходів лісодеревини область отримують до 100 тисяч кубів біосировини, яку сповна можна використовувати для роботи котлів.

Однак, як зауважив голова асоціації енергоаудиторів України Олександр Мазурчак, застосовувати енергоефективні технології необхідно в комплексі, тобто не обмежуватися лише окремими діями: встановленням нових вікон чи дверей, а прописувати в проекті всі шляхи впровадження новітній технологій для того чи іншого об’єкту. І лише тоді громада матиме високий відсоток економії державних котів.
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa