Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
05-07-2013

Начальника служби у справах дітей Ковельського міськвиконкому відзначено на державному рівні

Начальнику служби у справах дітей виконавчого комітету міської ради Жанні Валентинівні Вельмі вручено Подяку уповноваженого Президента України з прав дитини Юрія Павленка за відданість справі захисту прав дитини, любов, чуйність та повагу до дітей. Жанна Вельма впродовж десяти років працює в службі у справах дітей, з них чотири на посаді начальника. За цей час робота цього структурного підрозділу неодноразово відзначалася головою облдержадміністрації як одна з кращих в області, повідомляють у Ковельському міськвиконкомі.

У Ковелі сьогодні проживає понад 15 тисяч дітей. На обліку у службі перебуває понад 100 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також понад 60 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Це діти, які проживають у сім’ях, у яких батьки або особи, що їх замінюють, ухиляються від виконання батьківських обов’язків, або ж діти, які систематично залишають місце постійного проживання. Основним завданням служби є правовий та соціальний захист дітей саме цих категорій. У Ковелі функціонує два дитячі будинки сімейного типу та три прийомні сім’ї, у яких виховується 17 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Служба у справах дітей постійно стежить за тим, у яких умовах живуть та виховуються діти. Спільно з відділенням кримінальної міліції у справах дітей Ковельського МВ проводиться робота щодо профілактики негативних проявів у підлітковому середовищі, започатковано виїзні прийоми дітей за місцем навчання.

Служба підтримує тісні зв'язки з навчальними закладами міста. Спільно з дирекціями шкіл, ПТУ-5, професійного ліцею, КПЕК проводиться індивідуальна робота з дітьми, батьками, діти яких безпричинно не відвідують заняття, з метою повернення їх до навчання, а також для дотримання прав дитини при відрахуванні із закладів освіти.
Згідно чинного законодавства служба здійснює контроль за станом утримання та виховання дітей у виховній колонії. Працівники служби є членами піклувальної та спостережної комісій.

Також беруть участь у судових засіданнях де розглядаються питання умовно-дострокового звільнення засуджених. Міською Програмою щодо соціального, правового захисту дітей передбачено цільові кошти для надання допомоги дітям-сиротам, інвалідам та із функціонально-неспроможних сімей, які відбувають покарання в колонії.
Служба у справах дітей завжди ставила за мету покращення роботи із біологічними сім’ями.
 
Спеціалісти постійно контролюють, як батьки або особи, які їх заміняють, виконують покладені на них законом обов’язки з виховання та утримання дітей, систематично проводять рейди-перевірки сімей, де складне соціальне становище. Обстеження умов проживання дітей вказаної категорії дає можливість належним чином оцінити санітарно-гігієнічні умови, в яких проживають діти, надати відповідну допомогу, здійснити контроль за збереженням належного дитині рухомого та нерухомого майна, направити дитину на лікування або оздоровлення. Досить часто діти, завдяки роботі служби, залишаються в своїй сім'ї, в родині.

Про - Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa