Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
26-06-2013

На організацію оздоровлення дітей у Ковелі спрямовано майже 300 тисяч гривень

Хід літнього відпочинку та оздоровлення дітей у Ковелі, Ковельському та Турійському районах, а також дотримання вимог умов проживання та харчування дітей у дитячих оздоровчих закладах аналізувалися під час виїзного засідання міжвідомчої комісії з питань оздоровлення під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олександра Курилюка, повідомляють у прес-службі Волинської облдержадміністрації.

Станом на сьогодні, у Ковельському районі уже завершили роботу 36 таборів з денним перебуванням, де активним дозвіллям було охоплено 2360 дітей. Триває оздоровлення у позаміському закладі «Оберіг». Табір працюватиме 4 зміни, тривалістю у 21 день кожна, всього за літній період тут планується оздоровити 260 дітей. Станом на 26 червня 2013 року в Ковельському районі організованими формами оздоровлення та відпочинку охоплено 2514 дітей, що становить 51%. Фінансове забезпечення літньої оздоровчої кампанії у Ковельському районі становить майже 565 тис.грн.

35% від загальної кількості дітей шкільного віку охоплено літнім відпочинком у Ковелі. З них: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, - 79%, дітей-інвалідів 68%, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи - 42%, з багатодітних сімей - 50%, з малозабезпечених родин - 70%. На організацію оздоровлення у Ковелі спрямовано майже 300 тисяч гривень.

Основний контингент дітей Турійського району був охоплений відпочинком у таборах з денним перебуванням. Всього функціонувало 24 таких заклади. Крім того, діти району оздоровлюються у ДПУ «МДЦ «Артек», ДП «УДЦ «Молода гвардія» та кошти профспілкових організацій району, фонду соціального страхування з тимчасової втраті працездатності. Станом на сьогодні в районі оздоровлено 59% дітей, на що спрямовано понад 250 тис. гривень.

За результатами розгляду питання літнього оздоровлення, заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк рекомендував Ковельській та Турійській райдержадміністраціям переглянути заплановані показники і збільшити до 70% кількість дітей, що будуть охоплені оздоровленням та відпочинком.

Про - Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa