Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
20-06-2013

Ковельські рятувальники застерігають…

За останні два жаркі тижні вода в річці Турія прогрілася на стільки, що нині на міському пляжі ще й можна помітити діток, які тільки-но зіп’ялися на ніжки. У теплій водоймі шукають порятунок від спекотного сонця як дорослі, так і малеча. Проте, якщо для одних людей – це гарна нагода з користю для себе відпочити, то для інших, приміром, рятувальників, гаряча робоча пора. Адже саме тепер їм доводиться особливо пильно слідкувати за всім, що відбувається на міському пляжу і, по-можливості, навколо нього.

Керівник аварійно-рятувальної водолазної станції Анатолій Конащук каже, що його підопічні по кілька разів протягом дня нагадують відпочивальникам правила поведінки на водоймі, намагаються тримати під контролем ситуацію на суші, аби не трапилося чогось лихого.
Як запевнив Юрій Іванович, з початку купального сезону на міському пляжі, на щастя, трагічних випадків не траплялося. Чого не скажеш про загальну ситуацію в області, де вже загинуло у воді 10 чоловік, із який двоє - на території водойм Ковельщини.

Щоб запобігти лихові, адже за прогнозами синоптиків на Україну насувається аномальна жара, до рятувальників із метою провести черговий інформаційний рейд приєдналися й спеціалісти Державної служби з надзвичайних ситуацій у Волинській області. В ході спільної роботи кожному з відпочиваючих ще надавалася пам’ятна листівка, де в доступній формі прописані правила поведінки на воді.

Люди уважно слухали роз’яснення та дякували рятувальникам за нагадування: як потрібно себе вести на воді, коли безпечно купатися, а в яку пору дня – ні, теж саме стосувалося й процесу засмагання тощо.

А ще – прибулі застерігали молодих людей, що пірнати у воду з небезпечних місць, скажімо, з мосту, категорично заборонено. Проте, зі слів Андрія Панасюка, дослухаються до зауважень не всі, більшість таки намагається випробувати свою долю.

Однак, як відмітив керівник рятувальної станції, найболючішою проблемою в період купального сезону, з котрою рятувальники стикаються чи не щодня, - «приборкання» людей, які перебувають у нетверезому стані.

Таким постійно роз’яснюють, що «під мухою» небезпечно пірнати у воду. Про ці та інші небезпечні випадки, основними дієвими особами яких стають самі люди, які втратили відчуття безпеки, говорив і провідний інспектор місцевого відділу з надзвичайних ситуацій Олександр Рибачук.

Щодня працівники КП «Добробут» слідкують за чистотою на міському пляжі. До початку купального сезону територія була належно підготовлена: пофарбовані пірила моста, спортивний майданчик, встановлено інформаційні стенди, налагоджено роботу фонтану з питною водою тощо. А рятувальники, даючи ось такі поради щодо поведінки на воді, піклуються про здоров’я та життя тих, хто літньою спекотною порою полюбляє ніжитися у теплій водичці та приймати сонячні ванни.

Однак пам’ятайте, що нічого лихого з вами не станеться, якщо ви самі будемо берегтися і не вдаватися до чогось недозволеного на водоймі.

Про - Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa