Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
18-06-2013

Ковельський ветсанзавод можуть закрити

Ковельський ветсанзавод можуть закрити, - припустив заступник голови ОДА Віталій Карпюк. Оскільки підняття вартості на послугу з утилізації відходів тваринного походження лише шкодить розвиткові заводу, бо м’ясопереробники не хочуть платити великі гроші за утилізацію, - повідомляють "Волинські новини".

Про це стало відомо під час наради в ОДА за участю керівників м’ясопереробних підприємств області з питань заготівлі м’ясної сировини 17-ого червня.

Згідно з інформацією директора ковельської філії Державного підприємства «Укрветсанзавод» Тараса Кореня, торік за 5 місяців на завод поступило майже 1490 тонн відходів тваринного походження для утилізації, а за такий самий період цього року приблизно 1190 тонн, тобто менше.

За словами м’ясопереробника з Піддубців, на утилізацію відходів тваринного походження дуже великі затрати. Він особисто витрачає в середньому 5 тисяч гривень в місяць. Підприємці кажуть, що цю суму враховують у собівартість продукції, тож керівники підприємств звернулися до заступника голови ОДА Віталія Карпюка, аби держава якимось чином компенсувала затрати.

Своєю чергою, ситуацію спровокувало і підняття ціни на вартість послуги з переробки відходів. Зокрема, керівник ковельського ветсанзаводу Тарас Корінь повідомив, що з 1-ого червня і справді ціна на послуги з утилізації м’якоті зросла майже вдвічі і становить 510 гривень за тонну без доставки. За тонну ж кісток ціна поки та ж сама - 37 гривень. «Була визначена загальна ціна гендиректором ДП «Укрветсанзавод» виходячи з діяльності усіх ветсанзаводів України», - повідомив директор.

Така інформація обурила заступника голови ОДА Віталія Карпюка, який зазначив, що через поганий менеджмент ветсанзавод підвищує ціну. Тому заступник губернатора попросив територіальне відділення Антимонопольного комітету України перевірити обґрунтованість підняття ціни на послуги. Утім припустив, що збільшення вартості послуги, можливо, цілеспрямований крок.

«Ми бачимо, що робиться з реформуванням у нашому міністерстві. Може це ціну піднімають, щоб потім похоронити підприємство. Ми бачили по спиртзаводу, реформування зробили, уже стоїть, не працює. Я так думаю, що, можливо, підняли ціну, щоб цей завод закрити. Чи збудувати новий завод у Броварах.

Я не думаю, що це нам буде вигідно», - зауважив заступник голови ОДА Віталій Карпюк.
У підсумку посадовець пообіцяв м’ясопереробникам, що обміркують, що можна зробити, аби зменшити ціну на утилізації відходів на ковельському ветсанзаводі. І додав, що завод в ОДА відстоюватимуть до кінця.

Про - Ковель


 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa