Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
17-06-2013

У Ковельському МТМО працює близько 2 тисяч медичних працівників

Разом з колегами по цеху своє професійне свято сьогодні відзначають і в колективі Ковельського міськрайонного територіального медичного об'єднання, де працює близько 2 тисяч медичних працівників. Перше в області об'єднання лікувально-профілактичних закладів за територіально-галузевим принципом було створене 20 років тому. А сьогодні, коли вітчизняна медицина стала на шлях реформ, саме досвід ковельських медиків вивчають та переймають їхні колеги з Волині та інших регіонів України, інформує "Телевізійний Центр Ковель".

Одне з найголовніших досягнень Ковельського МТМО — збереження мережі медичних закладів, а відтак і кадрового потенціалу ковельської медицини. Сьогодні в колективі медоб'єднання, яке акредитоване на вищу кваліфікаційну категорію, працює близько двох тисяч працівників. З 1 березня цього року в структурі МТМО створили центр первинної медико-санітарної допомоги.
 
У складі такого центру нині функціонують новостворені міські амбулаторії сімейної медицини №1 (на базі міської поліклініки по вулмці Театральній) та №2 (на базі денного стаціонару по вулиці Грушевського), а також амбулаторії сімейної медицини у сільській місцевості та підпорядковані їм ФАПи. Загалом даний центр обслуговує близько 85 тисяч жителів Ковеля та району.

За підрахунками експертів протягом перехідного періоду реформування галузі потреба в сімейних лікарях на Волині становитиме 776 спеціалістів. Впевненості в успішній реалізації курсу реформ ковельським медикам додає високий кадровий потенціал медичного персоналу лікувально-профілактичних закладів Ковельського МТМО.

Майже 30 відсотків лікарів об'єднання мають вищу категорію. Чимало різних відзнак здобули й окремі колективи медичних закладів. Для прикладу, пологовий будинок отримав диплом за досягнення у впровадженні перинатальних практик і має звання “Центру якісного медичного обслуговування”. За вагомий внесок у розвиток охорони здоров'я Ковельське МТМО нагороджено і дипломом лауреата загальнонаціонального проекту “Флагмани сучасної медицини України”.

З нагоди професійного свята чисельну групу медичних працівників Ковельського МТМО нагородили подяками та преміями, а в міському народному домі “Просвіта” на їхню честь відбулися загальноміські урочистості та святковий концерт.

Про - Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa