Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
07-06-2013

«Ковельмолоко» не визнає своєї вини щодо забруднення Турії

Підприємство ПАТ «Ковельмолоко» повідомило, що промислові стоки скидає до міської каналізаційної мережі, які в подальшому обробляються на очисних спорудах Ковеля, що і жодного м³ їх не потрапляє до річки Турії, інформують "Волинські новини".
Так, перший заступник начальника державної екологічної інспекції у Волинській області Олександр Ткачук, заявив, що експлуатація очисних споруд на річці уже стала причиною її забруднення.

Документ, який регулює відносини між ПАТ «Ковельмолоко та Ковельським УВКГ є Договір №30/13 від 28.03.13 згідно з яким щомісяця на очистку направляють 22 тисячі м³ промислових стоків, за що справно і вчасно сплачують 120000 гривень.

У ПАТ «Ковельмолоко» зауважили, що свого часу у 1988-1990 роках підприємство Ковельський сирзавод з розширенням потужності побудував очисні споруди ІІ –ї черги під власну специфіку виробництва і в подальшому безплатно передав комунальну власність місту разом з мережами, транспортом, ремонтною базою, енергозабезпеченням, енерголімітами, житловим фондом, фондом зарплати тощо, з метою удосконалення роботи ЖКГ міста.

Тому, йдеться у листі, ПАТ «Ковельмолоко» сьогодні не відповідає за експлуатацію очисних споруд. Мовляв, повна відповідальність за їх функціонування лежить на Ковельському Водоканалі. Останні три роки підприємство переробляє лише 60 тонн молока у добу, що становить лише 12% того навантаження, з яким очисні споруди справлялись на момент передачі місту.

«З огляду на постійне зниження для підприємства обсягів гранично допустимих скидів (на сьогодні нижче рівня побутових), стає очевидним, що технічний стан очисних споруд Ковельводоканалу постійно погіршується. Звичайно, це є прикрим явищем, але ПАТ «Ковельмолоко» не може нести відповідальність за ситуацію, що склалася з очисними спорудами міста. Також ми не можемо втручатися у господарчу діяльність Ковельводоканалу та примусити їх направляти кошти, які вони отримують від нашого підприємства, на поточний ремонт та переоснащення очисних споруд», - йдеться у листі ПАТ «Ковельмолоко».

Про - Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa