Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
06-06-2013

До бюджету Ковеля у цьому році надійшло майже 125 млн. грн

Впродовж січня-травня 2013 року до міської казни надійшло майже 125 млн. грн., з них до загального фонду бюджету надходження податків, зборів та інших платежів склали 27, 5 млн. грн., до спеціального фонду – 10,8 млн. грн. За п’ять місяців цього року з державного бюджету отримано офіційних трансфертів в сумі 83 млн. грн. В порівнянні з відповідним періодом минулого року обсяг фінансових ресурсів міста зріс на 10 млн. грн., повідомляють у Ковельському міськвиконкомі.


Основною складовою фінансового забезпечення бюджету міста є податок на доходи фізичних осіб, який сплачується кожним працюючим ковельчанином. Протягом січня-травня до бюджету міста зараховано цих коштів в сумі 20,5 млн. грн. Найвагоміші внески податку на доходи фізичних осіб, як і у попередні роки, належать підприємствам Львівської залізниці, якими сплачено до бюджету 6,5 млн. грн.

Надходження податку на прибуток підприємств комунальної власності за 5 місяців цього року склали 1,9 млн. грн., з них ПТМ «Ковельтепло» сплачено 1 млн. грн.

Місцевих податків і зборів надійшло до бюджету міста у січні-травні в сумі 481,9 тис.грн., що на 152,4 тис.грн. або 46,3 відсотка більше ніж за відповідний період 2012 року. Суттєво зросли надходження збору за місця для паркування транспортних засобів. Цих коштів зараховано до бюджету міста в сумі 135,9 тис.грн., приріст до відповідного минулорічного показника становить 131,2 тис.грн.

До спеціального фонду бюджету станом на 1.06.2013 року надійшло податків, зборів та інших платежів в сумі 10,8 млн. грн. У січні-травні до бюджету розвитку зараховано єдиного податку від суб’єктів малого підприємництва в сумі 3,8млн. грн. В порівнянні з попереднім роком приріст надходжень єдиного податку склав 1,3 млн. грн. або 51,1 відсотка.

Незважаючи на труднощі із наповненням бюджету, заробітна плата працівникам бюджетної сфери, разом з усіма передбаченими законодавством надбавками, виплачується в повному обсязі та без будь-яких затримок. Регулярно проводяться розрахунки за спожиті бюджетними установами комунальні послуги та енергоносії. За 5 місяців 2013 року з міського бюджету виплачено заробітної плати на суму 53,7 млн. грн.. та на 12,4 млн. грн.. оплачено за спожиті енергоносії.

Розпочалась виплата відпускних та допомоги на оздоровлення педагогічного персоналу з дотриманням термінів виплати, не пізніше ніж за три дні до початку відпустки. Завдяки отриманій безвідсотковій позиці, за рахунок Єдиного казначейського рахунку, станом на 01.06.13 року уже виплачено відпускних та оздоровчих коштів на 1,2 млн. грн..

Про - Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa